Povezane vesti

Prodavala sam krpice u prolazu kod zelenjaka za dnevnicu od 800 dinara! Najsurovija novinarka se rasplakala zbog ovog pitanja!

Prodavala sam krpice u prolazu kod zelenjaka za dnevnicu od 800 dinara! Najsurovija novinarka se rasplakala zbog ovog pitanja!

Kurir 10.01.2024
Novi format Kurira " Nije sve tako crno", autora i voditelja Jovane Matić Đokić, predstavio je sedmu epizodu podkasta u kom je novinarka Ljiljana Stanišić ogolila dušu i govorila o svom detinjstvu, odrastanju, porodici ali i prvim koracima u… »
"U teniskoj opremi sa reketom uletela sam u crkvu" Stanišićka o priči koja joj je promenila život: Monahinja se odmah…

"U teniskoj opremi sa reketom uletela sam u crkvu" Stanišićka o priči koja joj je promenila život: Monahinja se odmah…

Kurir 10.01.2024
Ljiljana Stanišić bila je gošća sedme epizode podkasta " Nije sve tako crno" autora i voditelja Jovane Matić Đokić i prvi put govorila o svom životu ali i poslovnim uspesima. Godinama za estradu predstavlja strah i trepet, ali i za mnoge… »
Ruška Jakić otkrila zašto nikada ne nosi zdravstvenu knjižicu - "Lepo živim sa 1.000 dinara, ali i sa 1.000 evra"

Ruška Jakić otkrila zašto nikada ne nosi zdravstvenu knjižicu - "Lepo živim sa 1.000 dinara, ali i sa 1.000 evra"

Mondo 10.01.2024
Voditeljka kultne emisije "Ljubav i moda" Ruška Jakić, svojim ekscentričnim izgledom i izjavama oduvek se izdvajala na javnoj sceni i decenijama već važi za damu sa stilom. Voditeljka kultne emisije "Ljubav i moda" Ruška Jakić, svojim… »

Vesti dana »