Povezane vesti

Ujak devojčicu silovao pred njenim bratom (4)! Advokat oca koji je ubio šuraka otkrio strašne detalje i šta je prethodilo…

Ujak devojčicu silovao pred njenim bratom (4)! Advokat oca koji je ubio šuraka otkrio strašne detalje i šta je prethodilo…

Kurir 11.01.2024
U javnost isplivavaju nova otkrića u vezi sa ubistvom u Volosu, gde je otac ubio svog šuraka Albanca, kada je saznao da je devet godina silovao njegovu 18-godišnju ćerku. Naime, devojčica je bila žrtva silovanja i seksualnog zlostavljanja u… »
Završena obdukcija tela Albanca koji je 9 godina zlostavljao sestričinu: Evo kako je ubijen

Završena obdukcija tela Albanca koji je 9 godina zlostavljao sestričinu: Evo kako je ubijen

Telegraf 11.01.2024
Advokat oca je rekao da je devojka rekla sestrama o seksualnom uznemiravanju, ne o silovanju, ali nije imenovala nikog. Završena je obdukcija tela Albanca (33) kog je ubio zet nakon što je saznao da mu je devet godina zlostavljao ćerku. Veštačenjem… »
Sestre znale šta ujak radi: Otac ubio šuraka Albanca, jer mu je silovao ćerku, sada u lošem stanju! "on je otrovao moje…

Sestre znale šta ujak radi: Otac ubio šuraka Albanca, jer mu je silovao ćerku, sada u lošem stanju! "on je otrovao moje…

Kurir 11.01.2024
Muškarac (50), koji se sumnjiči da je u utorak u Grčkoj ubio svog šuraka Albanca (33) jer mu je navodno godinama silovao maloletnu ćerku, u veoma je lošem psihičkom stanju. Grčko tužilaštvo tereti ga za ubistvo drugog stepena, a najkasnije do… »
Kako je otac saznao da mu šurak Albanac siluje ćerku: Sve se dešavalo u njihovoj kući, čekao da roditelji odu

Kako je otac saznao da mu šurak Albanac siluje ćerku: Sve se dešavalo u njihovoj kući, čekao da roditelji odu

Telegraf 11.01.2024
"Kada su se ovi zločini dešavali, u kući je bio i žrtvin mlađi brat, koji je u to vreme imao četiri godine", rekao je advokat 50-godišnjeg oca. Devojka iz Volosa u Grčkoj, koja je ocu priznala da ju je ujak godinama silovao, bila je žrtva… »
Otac koji je ubio šuraka Albanca, jer mu je silovao dete, u lošem je stanju: Sestre znale šta ujak radi?

Otac koji je ubio šuraka Albanca, jer mu je silovao dete, u lošem je stanju: Sestre znale šta ujak radi?

Telegraf 11.01.2024
Ubijeni Albanac nigde nije radio, a od devojčice koju je godinama silovao je tražio da mu da 3.000 evra kako ne bi objavio njene fotografije i snimke u "neprijatnim pozama". Devojčica je sve češće tražila novac od oca, a onda se na kraju slomila i… »
"Ja sam otac, šta sam drugo mogao da uradim": Ispovest muškarca koji je ubio šuraka Albanca jer mu je godinama silovao…

"Ja sam otac, šta sam drugo mogao da uradim": Ispovest muškarca koji je ubio šuraka Albanca jer mu je godinama silovao…

Blic 10.01.2024
Muškarac (50), koji je uhapšen zbog ubistva šuraka Albanca (33) u grčkom gradu Volosu, ispričao je policiji kako i zašto je došlo do ovog zločina. - Povredio mi je dete, ja sam otac, šta sam drugo mogao da uradim - tvrdi počinilac koji je… »

Vesti dana »