Povezane vesti

Ja tebi oružje, ti meni novac: Tajni dogovor Kima i Putina bacio Južnu Koreju i Ameriku na kolena

Ja tebi oružje, ti meni novac: Tajni dogovor Kima i Putina bacio Južnu Koreju i Ameriku na kolena

Nova 11.01.2024
Oružje za novac je osnova pakta iz noćne more, odnosno saradnje dvojice beskrupoloznih lidera, Kim Džong Una i Vladimira Putina. Već dugo se spekuliše da je Severna Koreja slala svoje balističke rakete Rusiji, ali nedavna poseta severnokorejskog… »
J.Koreja upozorava da je Pjongjang spreman da obezbedi Rusiji novi tip raketa

J.Koreja upozorava da je Pjongjang spreman da obezbedi Rusiji novi tip raketa

Politika 11.01.2024
SEUL – Severna Koreja je možda spremna da obezbedi Rusiji novi tip raketa, a izvođenjem daljih raketnih testiranja može da izazove eskalaciju napetosti uoči izbora u Južnoj Koreji i Amerika, izjavio je ministar odbrane Južne Koreje. „Severna… »
Južna Koreja upozorava da je Pjongjang spreman da obezbedi Rusiji novi tip raketa

Južna Koreja upozorava da je Pjongjang spreman da obezbedi Rusiji novi tip raketa

Euronews 11.01.2024
Severna Koreja je možda spremna da obezbedi Rusiji novi tip raketa, a izvođenjem daljih raketnih testiranja može da izazove eskalaciju napetosti uoči izbora u Južnoj Koreji i SAD, izjavio je ministar odbrane Južne Koreje. "Severna Koreja, kojoj je… »
Južna Koreja: Pjongjang spreman obezbijediti Rusiji novi tip raketa

Južna Koreja: Pjongjang spreman obezbijediti Rusiji novi tip raketa

Al Jazeera 11.01.2024
‘Sjeverna Koreja, kojoj je potreban novac, aktivno prodaje novu oružje koje Rusija želi’, rekao je južnokorejski ministar odbrane Shin Won-sik. Sjeverna Koreja je možda spremna da obezbijedi Rusiji novi tip raketa, a izvođenjem daljih raketnih… »
“Oni su spremni da Rusiji dostave novi tip raketa”

“Oni su spremni da Rusiji dostave novi tip raketa”

Vesti online 11.01.2024
Severna Koreja je možda spremna da obezbedi Rusiji novi tip raketa, a izvođenjem daljih raketnih testiranja može da izazove eskalaciju napetosti uoči izbora u Južnoj Koreji i SAD, izjavio je ministar odbrane Južne Koreje. “Severna Koreja, kojoj je… »

Vesti dana »