Povezane vesti

Ispitivanjem oštećene nastavljeno suđenje instruktoru optuženom za silovanje

Ispitivanjem oštećene nastavljeno suđenje instruktoru optuženom za silovanje

Euronews 11.01.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem oštećene (27) nastavljeno suđenje Milošu Đukiću (69), optuženom da je počinio više krivičnih dela silovanja i polnog uznemiravanja nad polaznicama škole jahanja od kojih su neke bile maloletne… »
"Osetila sam gađenje, mislila sam da sam ja kriva": Svedočila žrtva instruktora jahanja optuženog za silovanja

"Osetila sam gađenje, mislila sam da sam ja kriva": Svedočila žrtva instruktora jahanja optuženog za silovanja

Mondo 11.01.2024
Učitelj jahanja optužen je za silovanje, silovanje u pokušaju, polno uznemiravanje i pet krivičnih dela nedozvoljene polne radnje nad sedam polaznica škole u Barajevu. Učitelj jahanja optužen je za silovanje, silovanje u pokušaju, polno… »
"Ne mogu da se koncentrišem dok te gledam kako jašeš!" Svedočenje žrtve instruktora jahanja: "Voleo bih da te skinem s…

"Ne mogu da se koncentrišem dok te gledam kako jašeš!" Svedočenje žrtve instruktora jahanja: "Voleo bih da te skinem s…

Kurir 11.01.2024
U Višem sudu u Beogradu za danas je završeno suđenje M. Đ, instruktoru jahanja koji je silovao i seksualno zlostavljao polaznice škole od kojih su neke bile maloletne, na kom je jedna od oštećenih devojaka (27) ispričala sve o odnosu sa… »
"Rekao je da nisam svesna šta bi mi radio": Žrtva učitelja jahanja o paklu koji je proživela, otkrila detalje zlostavljanja…

"Rekao je da nisam svesna šta bi mi radio": Žrtva učitelja jahanja o paklu koji je proživela, otkrila detalje zlostavljanja…

Blic 11.01.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Milošu Đukiću, instruktoru jahanja zbog optužbi da je silovao i seksualno zlostavljao svoje učenice. Na današnjem suđenju svedočila je A.A.D. (27) žrtva koja je do detalja opisala pakao kroz… »
"Tvoje jahanje me loži, ne mogu da se kontrolišem": Uznemirujuće svedočenje protiv instruktora Miloša Đukića

"Tvoje jahanje me loži, ne mogu da se kontrolišem": Uznemirujuće svedočenje protiv instruktora Miloša Đukića

Telegraf 11.01.2024
Đukić je na suđenje doveden u invalidskim kolicima. Suđenje instruktoru jahanja Milošu Đukiću, koji je osumnjičen za više silovanja i polnih uznemiravanja polaznica škole jahanja, nastavlja održano je danas u Višem sudu u Beogradu. Na… »
Nastavlja se suđenje instruktoru jahanja optuženom za silovanje: Očekuje se da danas svedoče oštećene devojke

Nastavlja se suđenje instruktoru jahanja optuženom za silovanje: Očekuje se da danas svedoče oštećene devojke

Kurir 11.01.2024
U Višem sudu u Beogradu za danas je zakazano suđenje osumnjičenom M. Đ. instruktoru jahanja koga su polaznice njegove škole optužile da ih je godinama silovao i seksualno zlostavljao. Na današnjem ročištu trebalo bi da svedoče oštećene devojke… »
Učitelj jahanja iz barajeva pred sudom - Optužen za silovanje 7 polaznica škole! Negirao krivicu: Devojke nisu u pravu

Učitelj jahanja iz barajeva pred sudom - Optužen za silovanje 7 polaznica škole! Negirao krivicu: Devojke nisu u pravu

Mondo 11.01.2024
Miloš Đukić je optužen za silovanje, silovanje u pokušaju, polno uznemiravanje i pet krivičnih dela nedozvoljene polne radnje nad sedam polaznica njegove škole jahanja u Barajevu. Miloš Đukić je optužen za silovanje, silovanje u pokušaju… »
Danas nastavak suđenja instruktoru jahanja čija najmlađa žrtva ima 11 godina: Očekuju se nova svedočenja

Danas nastavak suđenja instruktoru jahanja čija najmlađa žrtva ima 11 godina: Očekuju se nova svedočenja

Telegraf 11.01.2024
Tokom 2013, 2014. i 2015. godine izvršio je, kako se sumnja, dva krivična dela nNedozvoljene polne radnje nad dve devojčice od 13 i 11 godina. Suđenje instruktoru jahanja Milošu Đukiću, koji je osumnjičen za više silovanja i polnih uznemiravanja… »
Učitelj jahanja oči u oči sa žrtvama: Miloš Đukić danas pred sudom: Okrivljen da je godinama silovao i zlostavljao…

Učitelj jahanja oči u oči sa žrtvama: Miloš Đukić danas pred sudom: Okrivljen da je godinama silovao i zlostavljao…

Blic 11.01.2024
Miloš Đukić (68), kaskader i učitelj jahanja optužen za silovanje sedam polaznica svoje škole, među kojima je pet bilo maloletno, danas će se u Višem sudu u Beogradu suočiti sa žrtvama. Đukić je optužen da je 11 godina silovao polaznice, a… »

Vesti dana »