Povezane vesti

Brisel u panici: Tramp se zarekao da nikada neće pomoći Evropi ako bude napadnuta

Brisel u panici: Tramp se zarekao da nikada neće pomoći Evropi ako bude napadnuta

Politika 11.01.2024
Jedan od najviših evropskih zvaničnika tvrdi da je bivši američki predsednik Donald Tramp privatno upozorio da Amerika neće priskočiti u pomoć Evropskoj uniji ako bude napadnuta. „Morate da shvatite da ako Evropa bude napadnuta, mi nikada nećemo… »
Brisel šokiran: Tramp neće štititi Evropu

Brisel šokiran: Tramp neće štititi Evropu

Pravda 11.01.2024
Tramp u svom stilu... Jedan od najviših evropskih zvaničnika tvrdi da je bivši američki predsednik Donald Tramp privatno upozorio da Amerika neće priskočiti u pomoć EU ako bude napadnuta. "Morate da shvatite da ako Evropa bude napadnuta, mi nikada… »
„NATO je mrtav, Nemačka mi duguje 400 milijardi“: Otkriveni šokantni detalji Trampovog razgovora sa prvom ženom EU…

„NATO je mrtav, Nemačka mi duguje 400 milijardi“: Otkriveni šokantni detalji Trampovog razgovora sa prvom ženom EU…

Nova 11.01.2024
Dok je bio predsednik SAD, Donald Tramp je predsednici Evropske komisije Ursuli fon der Lajen rekao da njegova zemlja nikada neće pomoći Evropi ako bude napadnuta i da će napustiti NATO, koji je, po njegovoj oceni, mrtav, izjavio je danas evropski… »
Evropski komesar: Tramp je 2020. rekao da nikada neće pomoći Evropi ako bude napadnuta

Evropski komesar: Tramp je 2020. rekao da nikada neće pomoći Evropi ako bude napadnuta

Blic 11.01.2024
Dok je bio predsednik SAD, Donald Tramp je predsednici Evropske komisije Ursuli fon der Lajen rekao da njegova zemlja nikada neće pomoći Evropi ako bude napadnuta i da će napustiti NATO, koji je, po njegovoj oceni, mrtav, izjavio je danas evropski… »

Vesti dana »