Povezane vesti

"Nikad nisam želela da dobije dete sa Zolom": Novo oglašavanje Marije Kulić i drama oko Miljane

"Nikad nisam želela da dobije dete sa Zolom": Novo oglašavanje Marije Kulić i drama oko Miljane

Blic 11.01.2024
Već danima unazad se spekuliše o potencijalnoj trudnoći Miljane Kulić. Međutim, Miljana je dobila ciklus i svima je stavila jasno do znanja da nije trudna. Sada se tim povodom oglasila Marija Kulić. - Ja nisam htela da komentarišem ovu situaciju… »
"Znam da je nestabilna" oglasila se Marija nakon vesti da Miljana nije trudna! Kulićeva pomenula kiretažu, pa žešće oplela…

"Znam da je nestabilna" oglasila se Marija nakon vesti da Miljana nije trudna! Kulićeva pomenula kiretažu, pa žešće oplela…

Kurir 11.01.2024
Marija Kulić, nekadašnja učesnica rijaliti programa "Elita" i majka Miljane Kulić, nakon saznanja da joj ćerka ipak nije u drugom stanju, odlučila je da prokomentariše novonastalu situaciju. Međutim, Miljana je saznala da nije trudna i svima… »
Miljana Kulić otkrila da li je trudna: "Srećna sam"

Miljana Kulić otkrila da li je trudna: "Srećna sam"

Blic 11.01.2024
Miljana Kulić sumnjala je da je trudna sa Lazarom Čolić Zolom, međutim ispostavilo se da zapravo nije u drugom stanju. - Bog me je ponovo pogledao, i hvala mu na tome. Video je šta se radi sa mnom, pa ja stao uz mene, i srećna sam što nisam trudna… »
Miljana Kulić otkrila da li je trudna sa Zolom: Bog me je pogledao, srećna sam...

Miljana Kulić otkrila da li je trudna sa Zolom: Bog me je pogledao, srećna sam...

Kurir 11.01.2024
Miljana Kulić sumnjala je da je trudna sa Lazarom Čolić Zolom, međutim ispostavilo se da zapravo nije u drugom stanju. - Bog me je ponovo pogledao, i hvala mu na tome. Video je šta se radi sa mnom, pa ja stao uz mene, i srećna sam što nisam trudna… »

Vesti dana »