Povezane vesti

Erikson otkrio da ima rak i da mu je možda ostalo manje od godinu dana života

Erikson otkrio da ima rak i da mu je možda ostalo manje od godinu dana života

Politika 11.01.2024
STOKHOLOM – Švedski fudbalski trener Sven-Goran Erikson saopštio je danas da boluje od raka i da mu je u najboljem slučaju ostalo još godinu dana života. Bivši selektor Engleske je za švedski radio P1 rekao da je otkrio da ima rak nakon što je… »
Erikson: Boriću se što je duže moguće

Erikson: Boriću se što je duže moguće

Sportski žurnal 11.01.2024
Bivši menadžer Engleske i Mančester Sitija objavio da ima karcinom u termalnoj fazi. Bivši menadžer Engleske Sven-Goran Erikson (75 godina), otkrio je da boluje od karcinoma u termalnoj fazi i ima najviše godinu dana života. Šveđanin je svojim… »
Erikson otkrio da ima rak i da mu je možda ostalo manje od godinu dana života

Erikson otkrio da ima rak i da mu je možda ostalo manje od godinu dana života

Novi magazin 11.01.2024
Švedski fudbalski trener Sven-Goran Erikson saopštio je danas da boluje od raka i da mu je u najboljem slučaju ostalo još godinu dana života. Bivši selektor Engleske je za švedski radio P1 rekao da je otkrio da ima rak nakon što je iznenada… »
"Umirem, imam još godinu dana!" Ispovest Mihinog i Dekijevog učitelja - pobeđuje ga teška bolest!

"Umirem, imam još godinu dana!" Ispovest Mihinog i Dekijevog učitelja - pobeđuje ga teška bolest!

Mondo 11.01.2024
Nekada jedan od najboljih fudbalskih trenera na svetu Sven-Goran Erikson bori se protiv kancera i gubi tu bitku. Nekada jedan od najboljih fudbalskih trenera na svetu Sven-Goran Erikson bori se protiv kancera i gubi tu bitku. Legendarni fdubalski trener… »
Legendarni fudbalski trener šokirao javnost: "Umirem"!

Legendarni fudbalski trener šokirao javnost: "Umirem"!

Sportske.net 11.01.2024
Legendarni švedski fudbalski trener Sven-Goran Erikson (75) otkrio je švedskim medijima svoje loše zdravstveno stanje: "Situacija nije dobra, to svi razumeju. Pretpostavlja se da je rak. Moram se boriti koliko mogu." Erikson tvrdi da mu je ostalo još… »
Tužne vesti: Slavni trener objavio da je teško bolestan

Tužne vesti: Slavni trener objavio da je teško bolestan

Sport klub 11.01.2024
Švedski fudbalski trener Sven-Jeran Erikson izjavio je za lokalne medije da je dobio dijagnozu kancera i da mu, kako navodi, preostaje još jedna godina života “u najboljem slučaju”. “Imam bolest koja je ozbiljna. U najbojem slučaju ostala mi je… »
Tužna ispovest slavnog trenera: Imam bolest koja nije dobra, ostalo mi je oko godinu dana života

Tužna ispovest slavnog trenera: Imam bolest koja nije dobra, ostalo mi je oko godinu dana života

Večernje novosti 11.01.2024
LEGENDARNI fudbalski trener Sven Goran Erikson otkrio je u razgovoru za švedske medije da je teško bolestan. Foto: EPA-EFE/ALI HAIDER Ovaj 75-godišnjak je priznao da boluje od raka i da mu je ostalo još oko godinu dana života. - Svi mogu da vide da… »

Vesti dana »