Povezane vesti

Kako nahraniti ptice i šta im nikako ne smete davati

Kako nahraniti ptice i šta im nikako ne smete davati

Vesti online 11.01.2024
Nisu sve ptice odletele u toplije krajeve kako bi izbegle zimu. Ostale su mnoge koje u ovim hladnim danima teško pronalaze hranu. Kako bi im pomogli da se lakše prehrane priključite se akciji “Ptice moje hranilice”, koju petu godinu za redom… »
„Ptice moje hranilice” – akcija brojanja ptica koje žive u čovekovom neposrednom okruženju

„Ptice moje hranilice” – akcija brojanja ptica koje žive u čovekovom neposrednom okruženju

RTS 11.01.2024
Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije (DZPPS), od 19. do 21. januara, organizuje „Ptice moje hranilice“, jedinstvenu akciju brojanja ptica koje žive u čovekovom neposrednom okruženju i poziva sve ljubitelje prirode širom Srbije da… »
Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije: Od 19. do 21. januara akcija brojanja ptica koje žive u čovekovom…

Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije: Od 19. do 21. januara akcija brojanja ptica koje žive u čovekovom…

Danas 11.01.2024
Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije saopštilo je danas da će od 19. do 21. januara organizovati akciju brojanja ptica koje žive u čovekovom neposrednom okruženju „Ptice moje hranilice“. Društvo poziva sve ljubitelje prirode širom… »
Nova zimska akcija: Zabeležite ptice na hranilicama oko vas i osvojite vredne nagrade

Nova zimska akcija: Zabeležite ptice na hranilicama oko vas i osvojite vredne nagrade

Radio 021 11.01.2024
Jedinstvena akcija brojanja ptica koje žive u našem okruženju "Ptice moje hranilice", u organizaciji Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije, odvijaće se od 19. do 21. januara. Svi ljubitelji prirode koji širom Srbije prihranjuju ptice i… »

Vesti dana »