Povezane vesti

Silovao me je prijatelj! Jezivo priznanje zvezde serije Red i zakon - "Čvrsto me je zgrabio za ruke i... Bilo je užasno"

Silovao me je prijatelj! Jezivo priznanje zvezde serije Red i zakon - "Čvrsto me je zgrabio za ruke i... Bilo je užasno"

Mondo 11.01.2024
Zvezda serije "Red i zakon" ispričala je kako ju je kada je imala 30 godina silovao prijatelj, kao i da je ona to dugo potiskivala u sebi. Zvezda serije "Red i zakon" ispričala je kako ju je kada je imala 30 godina silovao prijatelj, kao i da je ona to… »
"Silovao me je prijatelj" Bolno otkriće glumice iz hit serije: "Nisam uspela da pobegnem", iznela potresne detalje

"Silovao me je prijatelj" Bolno otkriće glumice iz hit serije: "Nisam uspela da pobegnem", iznela potresne detalje

Kurir 11.01.2024
Američka glumica Mariška Hargitai (59) i zvezda TV serije "Red i zakon: Odeljenje za specijalne žrtve" u eseju, koji je za časopis "People" napisala u prvom licu, otkrila je kako ju je prijatelj silovao kad je imala 30 godina. "Uopšte nije bilo… »
Zvezda serije „Red i zakon“ otkrila da ju je silovao prijatelj

Zvezda serije „Red i zakon“ otkrila da ju je silovao prijatelj

Nova 11.01.2024
Američka glumica Mariška Hargitaj, zvezda TV serije "Red i zakon" otkrila je kako ju je prijatelj silovao kad je imala 30 godina. U velikoj ispovesti za magazin People, Mariška je otkrila detalje svog iskustva. „Uopšte nije bilo seksualno. Bila je… »

Vesti dana »