Povezane vesti

Brena čuvenog pevača izbacila iz helikoptera u divljinu, satima čamio s vukovima: „Pakleno mi se osvetila“

Brena čuvenog pevača izbacila iz helikoptera u divljinu, satima čamio s vukovima: „Pakleno mi se osvetila“

Nova 11.01.2024
Popović se prisetio svog učešća na Evroviziji, ali i jednog nemilog trenutka. Daniel Popović je pesmom „Džuli“ davne 1983. osvojio četvrto mesto na Evroviziji, a zbog njega na popularno takmičenje nisu otišli favoriti bivše države – Mišo… »
Lepa Brena ga ostavila u divljini sa medvedima i vukovima Pevač prošao kroz pakao zbog osvete: "Helikopterom su me odvezli"

Lepa Brena ga ostavila u divljini sa medvedima i vukovima Pevač prošao kroz pakao zbog osvete: "Helikopterom su me odvezli"

Blic 11.01.2024
Daniel Popović koji je veliku Jugoslaviju predstavljao na Pesmi za Evroviziju 1983. u Minhenu sa pesmom "Đuli", gde je osvojio četvrto mesto. S tom je pesmom na Jugoviziji pobedio tad favoriziran "Slatki greh", a onda je usledila njihova osveta. Naime… »
"Brena mi se pakleno osvetila" Pevača izbacila iz helikoptera u divljinu, satima čamio s medvedima i vukovima! Ostala mu…

"Brena mi se pakleno osvetila" Pevača izbacila iz helikoptera u divljinu, satima čamio s medvedima i vukovima! Ostala mu…

Kurir 11.01.2024
Daniel Popović je pesmom 'Džuli' davne 1983. osvojio četvrto mesto na Evroviziji. U Minhenu zbog tada gotovo anonimnog pevača iz Crne Gore nisu otišli favoriti bivše države Mišo Kovač i Lepa Brena, koja je Popoviću radi pobede 'servirala… »

Vesti dana »