Povezane vesti

"To nije bilo ovako dok sam ja bio pravoslavac" Dejan prešao u islam - evo šta sad kaže o proslavi Badnjeg dana i Božića

"To nije bilo ovako dok sam ja bio pravoslavac" Dejan prešao u islam - evo šta sad kaže o proslavi Badnjeg dana i Božića

Mondo 11.01.2024
Dejan Dragojević u Jutjub videu opisao kako je nekada izgledala proslava hrišćanskih praznika. Dejan Dragojević u Jutjub videu opisao kako je nekada izgledala proslava hrišćanskih praznika Nekadašnji učesnik rijalitija Parovi i pobednik Zadruge na… »
"To nije bilo ovako dok sam ja bio pravoslavac..." Dejan Dragojević promenio veru, a evo kako je proveo Badnji dan i Božić

"To nije bilo ovako dok sam ja bio pravoslavac..." Dejan Dragojević promenio veru, a evo kako je proveo Badnji dan i Božić

Kurir 11.01.2024
Dejan Dragojević prešao je u islam, a sada je otkrio kako je proslavio Badnji dan i Božić. Naime, Dejan je napre dan ranije sa devojkom Jovanom obavio kupovinu, kako bi imali sve za naredna dva dana. Takođe Dragojević je iskoristio priliku da kupi… »
"To nije bilo ovako dok sam ja bio pravoslavac": Dejan Dragojević prešao u islam, a evo kako je proveo Badnji dan i Božić

"To nije bilo ovako dok sam ja bio pravoslavac": Dejan Dragojević prešao u islam, a evo kako je proveo Badnji dan i Božić

Blic 11.01.2024
Dejan Dragojević promenio je veru, prešao je u islam, ali je Badnje veče i Božić proslavio sa svojom porodicom. Dejan je na svom Jutjub kanalu pokazao kako je izgledala priprema Božića u njegovom domu. On je sa devojkom Jovanom obavio kupovinu… »

Vesti dana »