Повезане вести
Државни секретар: У Србији у 2023. години било 230 одсто више кинеских туриста него претходне године
Данас 11.01.2024
Државни секретар у Министарству туризма и омладине Урош Кандић изјавио је данас да је Кина у 2023. години били најбрже растуће тржиште са којег страни гости долазе у Србију, с повећањем долазака од 230 одсто у односу на… »
Кинеских туриста у Србији у 2023. било 230 одсто више него претходне године
Бизнис.рс 11.01.2024
Остварили 260.000 ноћења. Државни секретар у Министарству туризма и омладине Урош Кандић изјавио је у четвртак да је Кина у 2023. години били најбрже растуће тржиште са којег страни гости долазе у Србију, с повећањем долазака… »
Државни секретар: Кинеских туриста у Србији у 2023. било 230 одсто више него 2022.
Н1 Инфо 11.01.2024
Државни секретар у Министарству туризма и омладине Урош Кандић изјавио је данас да је Кина у 2023. години била најбрже растуће тржиште са којег страни гости долазе у Србију, с повећањем долазака од 230 одсто у односу на… »
Вести дана »
У Србији претежно облачно, понегде са кишом, температуре од пет до 13 степени
РТВ пре 2 сатајош 1 повезана
Генерални секретар НАТО најавио две области рада са САД око Гренланда, одбацио захтеве да се формира европска војска
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
На Градини ухапшен бугарски држављанин осумњичен за фалсификовање платних картица
Данас пре 5 сатијош 1 повезана





