Povezane vesti

Otišao u kaluđericu da sluša Miru Škorić: Draganu svi rekli da gubi vreme - "Ona da postane pevačica?"

Otišao u kaluđericu da sluša Miru Škorić: Draganu svi rekli da gubi vreme - "Ona da postane pevačica?"

Mondo 11.01.2024
Kompozitor koji je "otkrio" Miru Škorić ispričao kako je izgledao početak saradnje sa pevačicom. Kompozitor koji je "otkrio" Miru Škorić ispričao kako je izgledao početak saradnje sa pevačicom Kompozitor Dragan Aleksandrić otkrio je da je on… »
"Ona da bude: Zvezda?" Niko nije verovao da će Mira Škorić postati pevačica, kompozitor sve otkrio: "Koliko ti vremena…

"Ona da bude: Zvezda?" Niko nije verovao da će Mira Škorić postati pevačica, kompozitor sve otkrio: "Koliko ti vremena…

Blic 11.01.2024
Pevačica Mira Škorić svojevremeno je istakla da kvalitet uvek bude nagrađen. – Vraćaju se stare pesme što me posebno raduje, mislim na stare numere Zorice Brunclik, Snežane Đurišić, Ane Bekute... Na nastupima volim da pevam pesme mojih kolega… »
On je jedini verovao da će mira Škorić postati pevačica! Kompozitor otkrio "Ona da bude zvezda?" Morali su u tajnosti da…

On je jedini verovao da će mira Škorić postati pevačica! Kompozitor otkrio "Ona da bude zvezda?" Morali su u tajnosti da…

Kurir 11.01.2024
Kompozitor Dragan Aleksandrić važi u svetu muzike za čoveka koji piše hit pesme i koji od anonimnih pevača pravi velike zvezde. On se nedavno prisetio se kako je počela karijera Mire Škorić, a otkrio je da niko tada osim njega nije verovao u nju… »

Vesti dana »