Povezane vesti

"Ne volim da pričam o ciframa, ali koštao je 30.000" Zapalili mu kola, on kupio još skuplja - Mogu da mi pljunu…

"Ne volim da pričam o ciframa, ali koštao je 30.000" Zapalili mu kola, on kupio još skuplja - Mogu da mi pljunu…

Mondo 11.01.2024
Radomir Taki Marinković otkrio da se počastio nakon paljenja automobila. Radomir Taki Marinković otkrio da se počastio nakon paljenja automobila Otac Maje Marinković Radomir Marinković Taki, nedavno je doživeo dramu, kada su mu na parkingu ispred… »
Takiju zapalili kola, A on u inat dušmanima pazario novu besnu mašinu! Otkrio pozamašnu cifru, pa poručio: Mogu samo da mi…

Takiju zapalili kola, A on u inat dušmanima pazario novu besnu mašinu! Otkrio pozamašnu cifru, pa poručio: Mogu samo da mi…

Kurir 11.01.2024
Radomir Marinković, poznatiji kao Taki, nedavno je doživeo dramu, kada su mu zapalili automobil, a sada se pohvalio novom besnom mašinom, čija vrednost premašuje 30.000 evra Taki ne krije da je presrećan zbog novog ljubimca. - Odlučio sam da se ne… »
Takiju zapalili auto, A on u inat dušanima kupio novi: Dao 30.000 evra i poručio: "Mogu samo da mi pljunu"

Takiju zapalili auto, A on u inat dušanima kupio novi: Dao 30.000 evra i poručio: "Mogu samo da mi pljunu"

Blic 11.01.2024
Radomir Marinković Taki pazario je automobil od 30.000 evra! Nakon što su mu zapalili automobil, otac rijaliti zvezde Maje Marinković častio se novim "audijem". - Odlučio sam da se ne nerviram! Neću nebitnim ljudima da dajem na značaju. Ništa me… »

Vesti dana »