Povezane vesti

„On očito ne shvata u kakvoj sam situaciji“: Husa odgovorio Bakiju B3 na optužbe vezane za film „Nedelja“

„On očito ne shvata u kakvoj sam situaciji“: Husa odgovorio Bakiju B3 na optužbe vezane za film „Nedelja“

Nova 12.01.2024
Husein Alijević Husa, nekadašnji član grupe Beat Street, glumi Džeja Ramadanovskog u filmu "Nedelja". Kako su mediji preneli, ova uloga prvo je ponuđena Bakiu B3, ali ju je on odbio i prosledio Husin broj kako bi pozvali njega. Ipak, Baki tvrdi da mu… »
"Tražio mi je kartu za premijeru" Husa odgovorio Bakiju B3 na optužbe zbog filma Nedelja: Možda bih se i ja naljutio...

"Tražio mi je kartu za premijeru" Husa odgovorio Bakiju B3 na optužbe zbog filma Nedelja: Možda bih se i ja naljutio...

Kurir 12.01.2024
Husein Alijević, poznatiji kao Husa Bit Strit odgovorio je Bakiju B3 koji se razbesneo što mu se kolega ne javlja nakon što mu je na neki način pomogao da dobije ulogu u filmu "Nedelja". Član familije Đogani prvo je odbio da igra Džeja u ovom… »
Pukla bruka zbog karata: Baki B3 se naljutio na Husu, on mu odmah odgovorio: "Nije mogao da se strpi"

Pukla bruka zbog karata: Baki B3 se naljutio na Husu, on mu odmah odgovorio: "Nije mogao da se strpi"

Blic 12.01.2024
Husein Alijević, poznatiji kao Husa Bit Strit odgovorio je Bakiju B3 koji se razbesneo što mu se kolega ne javlja nakon što mu je na neki način pomogao da dobije ulogu u filmu "Nedelja". Član familije Đogani prvo je odbio da igra Džeja u ovom… »
Namestio sam mu ulogu Džeja, nije mi se zahvalio! Baki B3 raspalio po Husi, razočaran do koske - "Ne odgovara na poruke"

Namestio sam mu ulogu Džeja, nije mi se zahvalio! Baki B3 raspalio po Husi, razočaran do koske - "Ne odgovara na poruke"

Mondo 12.01.2024
Pevač Baki B3 progovorio je o odnosu sa kolegom Husom, koji je dobio glavnu ulogu u filmu "Nedelja". Pevač Baki B3 progovorio je o odnosu sa kolegom Husom, koji je dobio glavnu ulogu u filmu "Nedelja". Husein Alijević, poznatiji kao Husa Bit Strit… »
"Spojio sam husu da dobije ulogu Džeja, a on mi nije ni zahvalio!" Baki B3: Ne odgovara na poruku, teško je imati pravog…

"Spojio sam husu da dobije ulogu Džeja, a on mi nije ni zahvalio!" Baki B3: Ne odgovara na poruku, teško je imati pravog…

Kurir 12.01.2024
Husein Alijević poznatiji kao Husa Bit Strit tumači glavu ulogu u filmu "Nedelja" koji je snimljen po motivima života legendarnog Džeja Ramadanovskog. U gostovanju kod voditelja Ivana Gajića u emisiji Puls Srbije, Baki B3 otkrio je da je Husa došao… »

Vesti dana »