Povezane vesti

„Za prvo pojavljivanje na Grandu imao sam preko 100 kila, za drugo 80, a takmičenje sam završio mršav“: Perućica otkrio…

„Za prvo pojavljivanje na Grandu imao sam preko 100 kila, za drugo 80, a takmičenje sam završio mršav“: Perućica otkrio…

Nova 12.01.2024
U novoj epizodi emisije "Ispovest", svoju životnu priču je ispričao pevač Ljuba Perućica. Ljubomir Perućica, poznatiji kao Ljuba, poreklom je iz Požarevca, tamo je proveo svoje detinjstvo i završio osnovnu i nižu muzičku školu, kao i gimnaziju… »
"Ona je znala da će to da se desi!" Perućica otkrio šta se dešavalo dok je bio u vezi sa Prijom: Mi smo o tome pričali...

"Ona je znala da će to da se desi!" Perućica otkrio šta se dešavalo dok je bio u vezi sa Prijom: Mi smo o tome pričali...

Kurir 12.01.2024
Pevač Ljuba Perućica i njegova supruga Katarina Kolozeus su u skladnom braku, a nedavno su postali roditelji dečaka. Međutim, pre Katarine, a nakon takmičenja „Zvezde Granda“, Ljuba je bio u emotivnoj vezi sa Aleksandrom Prijović. - Bilo je… »
"Imao sam osećaj da će nešto da se desi!" Bivši je upoznao sa mužem - Ljuba sada progovorio o vezi sa Prijovićkom!

"Imao sam osećaj da će nešto da se desi!" Bivši je upoznao sa mužem - Ljuba sada progovorio o vezi sa Prijovićkom!

Mondo 12.01.2024
Ljuba Perućica još jednom o vezi sa koleginicom Aleksandrom Prijović. Ljuba Perućica još jednom o vezi sa koleginicom Aleksandrom Prijović. Iako je u skladnom i srećnom braku sa Filipom Živojinovićem sa kojim je dobila sina Aleksandra, o bivšim… »
„Dok sam bio s Prijovićkom, sve vreme sam imao jak osećaj da će nešto da se dogodi“: Perućica o vezi koja i dalje…

„Dok sam bio s Prijovićkom, sve vreme sam imao jak osećaj da će nešto da se dogodi“: Perućica o vezi koja i dalje…

Nova 12.01.2024
U novoj epizodi emisije "Ispovest", svoju životnu priču je ispričao pevač Ljuba Perućica. Popularni pevač danas uživa u skladnom braku sa dugogodišnjom partnerkom Katarinom Kolozeus. Pre Katarine, nakon takmičenja „Zvezde Granda“, Ljuba… »

Vesti dana »