Povezane vesti

Rode: Dobro je što će Vučić i Kurti biti prisutni

Rode: Dobro je što će Vučić i Kurti biti prisutni

Vesti online 12.01.2024
Ambasador Nemačke u Prištini Jorn Rode izjavio je danas da mu je drago što vidi da će na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu biti prisutni predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti. “Počinje… »
Nemački ambasador: Skup u Davosu važan i za Srbiju i za Kosovo

Nemački ambasador: Skup u Davosu važan i za Srbiju i za Kosovo

Danas 12.01.2024
Nemački ambasador na Kosovu Jorn Rode ocenio je danas da je jedna od tema ovogodišnjeg Svetskog ekonomskog foruma u Davosu „Postizanje bezbednosti i saradnje u podeljenom svetu“ posebno važna za Kosovo, kosovsko-srpski dijalog i ceo region Zapadnog… »
Rode: Davos je važan za dijalog Beograda i Prištine i za ceo Zapadni Balkan

Rode: Davos je važan za dijalog Beograda i Prištine i za ceo Zapadni Balkan

Euronews 12.01.2024
Nemački ambasador u Prištini Jorn Rode ocenio je danas da je jedna od tema ovogodišnjeg Svetskog ekonomskog foruma u Davosu "Postizanje bezbednosti i saradnje u podeljenom svetu" posebno važna za tzv. Kosovo, kosovsko-srpski dijalog i ceo region… »
"Posebno relevantno za Kosovo": Ambasador Nemačke u Prištini: Drago mi je što će Vučić i Kurti biti prisutni u Davosu

"Posebno relevantno za Kosovo": Ambasador Nemačke u Prištini: Drago mi je što će Vučić i Kurti biti prisutni u Davosu

Blic 12.01.2024
Ambasador Nemačke u Prištini Jorn Rode izjavio je danas da mu je drago što vidi da će na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu biti prisutni predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti. - Počinje… »
Rode: Drago mi je što će Vučić i Kurti biti prisutni u Davosu

Rode: Drago mi je što će Vučić i Kurti biti prisutni u Davosu

Euronews 12.01.2024
Ambasador Nemačke u Prištini Jorn Rode izjavio je da mu je drago što vidi da će na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu biti prisutni predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti. "Počinje Davos. S… »

Vesti dana »