Povezane vesti

Baki isprozivao kolegu, razočaran zbog filma "Nedelja" - Husa mu javno odgovorio: Možda bih se i ja naljutio, ali...

Baki isprozivao kolegu, razočaran zbog filma "Nedelja" - Husa mu javno odgovorio: Možda bih se i ja naljutio, ali...

Mondo 12.01.2024
Husein Alijević reagovao je na tvrdnje Bakija B3 koji je izjavio da je zahvaljujući njemu dobio ulogu u filmu "Nedelja", te da mu se nije ni zahvalio. Husein Alijević reagovao je na tvrdnje Bakija B3 koji je izjavio da je zahvaljujući njemu dobio… »
Sklonili smo je Za Džeja, a završila kod cece! Futa otkrio tajnu pesme iz filma "Nedelja" - Morali smo da menjamo tekst!

Sklonili smo je Za Džeja, a završila kod cece! Futa otkrio tajnu pesme iz filma "Nedelja" - Morali smo da menjamo tekst!

Mondo 12.01.2024
Svetlana Ceca Ražnatović snimila je pesmu "Za kraj" koja prati najnoviji domaći film "Nedelja". Svetlana Ceca Ražnatović snimila je pesmu "Za kraj" koja prati najnoviji domaći film "Nedelja". Svi s nestrpljenjen očekuju veliku premijeru filma "… »
Futa otkriva sve tajne pesme koju je otpevala Ceca: Marina i ja smo je sklonili, bila je namenjena Džeju! Morali da menjaju…

Futa otkriva sve tajne pesme koju je otpevala Ceca: Marina i ja smo je sklonili, bila je namenjena Džeju! Morali da menjaju…

Kurir 12.01.2024
Svetlana Ceca Ražnatović snimila je pesmu “Za kraj” koja prati najnoviji domaći film “Nedelja” posvećen liku i delu čuvenog folk-pevača Džeja Ramadanovskog. Sada se tim povodom oglasio Aleksandar Radulović Futa koji je istakao da je pesma… »
"Pesma je bila namenjena Džeju": Futa otkriva sve tajne pesme "Za kraj" koju je otpevala Ceca: "Ovo je prilika da nastavim sa…

"Pesma je bila namenjena Džeju": Futa otkriva sve tajne pesme "Za kraj" koju je otpevala Ceca: "Ovo je prilika da nastavim sa…

Blic 12.01.2024
Najveća Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović snimila je pesmu “Za kraj” koja prati najnoviji domaći film “Nedelja” posvećen liku i delu čuvenog folk-pevača Džeja Ramadanovskog. Sada se tim povodom oglasio Aleksandar Radulović Futa… »
Premijera: Poslušajte pesmu "za kraj" koju je Ceca otpevala za film "Nedelja", posvećen Džeju Ramadanovskom (Video)

Premijera: Poslušajte pesmu "za kraj" koju je Ceca otpevala za film "Nedelja", posvećen Džeju Ramadanovskom (Video)

Blic 11.01.2024
"Kako je Marina Tucaković napisala pre deset godina, bio je to poziv koji se ne odbija” - . Rekla je največa Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović na pitanje kako je došlo do toga da snimi pesmu “Za kraj”, koja prati najnoviji domaći film… »

Vesti dana »