Povezane vesti
Glumac Kijanu Rivs sa bendom dolazi na Arsenal fest u Kragujevcu
Veliki park 12.01.2024
Glumac Kijanu Rivs (Keanu Reeves) nastupiće sa svojim bendom Dogstar, u kome svira bas gitaru, na ovogodišnjem Arsenal festu u Kragujevcu, saopštili su danas organizatori. Alternativni bend Dogstar iz Los Anđelesa uz Rivsa čine Bret Domrouz i Robert… »
Kijanu Rivs i Dogstar na Arsenal Festu
RTK 12.01.2024
Popularni holivudski glumac Kijanu Rivs, sa svojim bendom „Dogstar“ u kom svira bas gitaru, prvo je potvrđeno ime Arsenal Festa 2024., koji će biti održan od 27. do 29. juna u prostoru Kneževog arsenala u Kragujevcu, saopštila je direkcija ovog muzičkog… »
Glumac Kijanu Rivs dolazi u Kragujevac!
U centar 12.01.2024
Jedan od najpoznatijih glumaca današnjice, holivudski glumac Kijanu Rivs, posetiće ovog leta Kragujevac. On će sa svojim bendom pod nazivom “Dogstar”, u kojem svira bas gitaru, nastupiti na ovgodišnjem izdanju Arsenal festa. Četrnaesto izdanje Arsenal… »
Vesti dana »
POBEDNICA ELITE 9 JE STANIJA DOBROJEVIĆ! Osvojila glavnu nagradu od 100.000 EVRA! Aneli Ahmić zauzela 2. mesto i odnela 50.000€: „Ja sam moralni pobednik!“
Svet & Skandal pre 2 satajoš 20 povezanih
RHMZ izdao upozorenje na grmljavinske nepogode za područje zapadne, jugozapadne i južne Srbije
RTV pre 19 minutajoš 15 povezanih
uživo SAD nastavlja udare i gomila snage na Bliskom istoku, Iran: Uključeni smo u rat punih razmera sa Vašingtonom
NIN pre 4 minutajoš 13 povezanih
Asmin bahato odbio da se izvini Stanijinoj mami: Njegova porodica pobesnela, pa uputili važan zahtev
Telegraf pre 3 satajoš 15 povezanih




