Povezane vesti

E, tako treba da priča selektor! Igrači zabrljali, a Đerona kaže: Ljudi, ja sam kriv!

E, tako treba da priča selektor! Igrači zabrljali, a Đerona kaže: Ljudi, ja sam kriv!

Mondo 12.01.2024
Toni Đerona prihvatio odgovornost za to što je Srbija "stala" u poslednjih 30 sekundi. Toni Đerona prihvatio odgovornost za to što je Srbija "stala" u poslednjih 30 sekundi. Srbija je na šokantan način ostala bez pobede na startu Evropskog prvenstva… »
Đerona: Možda izgleda kao da smo izgubili bod, ali smo ga gledajući sve pre turnira, osvojili

Đerona: Možda izgleda kao da smo izgubili bod, ali smo ga gledajući sve pre turnira, osvojili

Sportski žurnal 12.01.2024
Srpski tim je u finišu meča, u poslednjih 45 sekundi, ispustio prednost od dva gola. - Čestitke Islandu za izuzetan meč, siguran sam da je publika uživala. Čestitke mom timu za 58. minuta, a za poslednja dva minuta preuzimam odgovornost - rekao je… »
Marsenić: "Umrli smo, hoću da crknem, da mogu skočio bih sa nečega!"

Marsenić: "Umrli smo, hoću da crknem, da mogu skočio bih sa nečega!"

Sportske.net 12.01.2024
Rukometna reprezentacija Srbije remijem protiv Islanda (27:27) započela je učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. "Orlovi" su na premijeri u grupi C imali dva gola prednosti 30 sekudni pre kraja utakmice, ali su svojim greškama ispustili pobedu… »
Đerona posle remija sa islandom: Preuzimam odgovornost za poslednja dva minuta

Đerona posle remija sa islandom: Preuzimam odgovornost za poslednja dva minuta

Večernje novosti 12.01.2024
SELEKTOR rukometne reprezentacije Srbije Toni Đerona priznao je da on snosi odgovornost za poslednja dva minuta utakmice u kojima su "orlovi" ispustili prednost. FOTO: Tanjug Španski stručnjak istakao je da je publika uživala u dobroj utakmici na… »
Srbija ispustila pobedu

Srbija ispustila pobedu

Vesti online 12.01.2024
Muška rukometna reprezentacija Srbije osvojila je samo bod na startu Evropskog prvenstva u Nemačkoj, pošto je večeras u prvom kolu C grupe remizirala sa Islandom 27:27 (10:11). Srpski tim je pred punim tribinama “Olimpija dvorane” u Minhenu… »
Rukometaši Srbije ispustili pobedu protiv Islanda

Rukometaši Srbije ispustili pobedu protiv Islanda

Radio 021 12.01.2024
Rukometna reprezentacija Srbije remijem je počela takmičenje na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, pošto je u prvom kolu Grupe C igrala nerešeno sa Islandom 27:27 (10:11). Srbija je 45 sekundi pre kraja meča imala dva gola prednosti, ali je Island ipak… »
Srbija sve ispustila, a naš najbolji igrač odmah digao glavu: Ovako možemo svakog da pobedimo, nek se spreme Mađari!

Srbija sve ispustila, a naš najbolji igrač odmah digao glavu: Ovako možemo svakog da pobedimo, nek se spreme Mađari!

Mondo 12.01.2024
Dragan Pešmalbek i Vanja Ilić su zajedno rekli - glave gore, spremni smo da pobedimo svakoga na ovom Euru! Dragan Pešmalbek i Vanja Ilić su zajedno rekli - glave gore, spremni smo da pobedimo svakoga na ovom Euru! Srbija je na nevervoatan način… »

Vesti dana »