Povezane vesti

Janjuš raznežio čitavu naciju: Nakupovao poklone Urošu pa ga pozvao kako bi mu sve to dao! Stanić počeo da plače, baš…

Janjuš raznežio čitavu naciju: Nakupovao poklone Urošu pa ga pozvao kako bi mu sve to dao! Stanić počeo da plače, baš…

Kurir 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš sinoć se ponovo uselio u Belu kuću nakon što je 20 dana bio napolju zbog smrti brata. On nije došao praznih ruku, već je iznenadio svog rijaliti drugara Uroša Stanića koji od svoje porodice nije dobio garderobu ni poklone… »
Prelep gest janjuša za Uroša Stanića: Doneo pun džak garderobe, spomenuo i starletu: ''Ovo ti je ona kupila, a ja sam…

Prelep gest janjuša za Uroša Stanića: Doneo pun džak garderobe, spomenuo i starletu: ''Ovo ti je ona kupila, a ja sam…

Blic 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš sinoć se ponovo uselio u Belu kuću nakon što je 20 dana bio napolju zbog smrti brata, On nije došao praznih ruku, već je iznenadio svog rijaliti drugara Uroša Stanića koji od svoje porodice nije dobio garderobu ni poklone… »
"Njeni postupci su užas": Janjuš prvi put progovorio o Aneli, priznao koliko ga je razočarala: "Kuka za čestitku, a ja…

"Njeni postupci su užas": Janjuš prvi put progovorio o Aneli, priznao koliko ga je razočarala: "Kuka za čestitku, a ja…

Blic 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš sinoć se ponovo uselio u Belu kuću nakon što je 20 dana bio napolju zbog smrti brata, On je sada razgovarao sa Milenom Kačavendom, Marko Đedovićem i Jovanom Tomić Matorom i tom prilikom je komentarisao ponašanje Aneli… »
"Samo me ostavi na miru": Janjuš sav ubijen otkako se vratio u "Elitu", Aneli mu prišla, on okreće glavu: Ahmićeva ga moli…

"Samo me ostavi na miru": Janjuš sav ubijen otkako se vratio u "Elitu", Aneli mu prišla, on okreće glavu: Ahmićeva ga moli…

Blic 13.01.2024
Aktueln zadrugar Marko Janjušević Janjuš doživeo je porodičnu tragediju, a nakon toga smogao je snage da se vrati u "Elitu". Janjušev mlađi brat, Mihailo Janjušević oduzeo je sebi život, a nekoliko dana nakon što je sahranjen u rodnom… »
"Pusti ga, Da li si: Normalna?" Aneli traži od Lepog Miće da pita Janjuša da popričaju, on pobesneo: "Ostavi ga na miru"

"Pusti ga, Da li si: Normalna?" Aneli traži od Lepog Miće da pita Janjuša da popričaju, on pobesneo: "Ostavi ga na miru"

Blic 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš vratio se u Elitu nakon što je pre tri nedelje izgubio rođenog brata Mihajla Janjuševića. Svi su bili šokirani kada im je Janjuš ispričao šta se dogodilo, a mnogi učesnici nisu mogli da suzdrže suze. Aneli Ahmić je… »
Prva reakcija maje Marinković na janjuševu porodičnu tragediju: Slomila se na komade, a onda mu prišla i izjavila…

Prva reakcija maje Marinković na janjuševu porodičnu tragediju: Slomila se na komade, a onda mu prišla i izjavila…

Kurir 13.01.2024
Tokom prošle noći u rijaliti "Elita", nakon porodične tragedije koja ga je zadesila, vratio se Marko Janjušević Janjuš. On je nakon razgovora sa pripadnicima sedme sile stigao u Belu kuću. Janjuš je svojim cimerima otkrio što ga nije bilo u… »
Prvi susret aneli i janjuša nakon njegovog povratka Ahmićeva van sebe, prišla mu uplakana, a on je odgurnuo od sebe

Prvi susret aneli i janjuša nakon njegovog povratka Ahmićeva van sebe, prišla mu uplakana, a on je odgurnuo od sebe

Alo 13.01.2024
Kada je smogla snage Ahmićeva je prišla Janjušu i pokušala da razgovara sa njim dok on nije bio raspoložen za tu ideju. Marko Janjušević Janjuš sinoć se vratio u Elitu nakon što je neko vreme bio odsutan budući da je izgubio brata. Bivši… »
"Osećam se odvratno": Aneli Ahmić se pokajala zbog onoga što je pričala Janjušu iza leđa - otvorila dušu nakon njegovog…

"Osećam se odvratno": Aneli Ahmić se pokajala zbog onoga što je pričala Janjušu iza leđa - otvorila dušu nakon njegovog…

Blic 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš vratio se u Elitu nakon što je pre tri nedelje izgubio rođenog brata Mihajla Janjuševića. Aneli Ahmić je tokom jučerašnje emisije "Pitanje novinara" progovorila o odnosu sa Janjušem, a kako je istakla, oseća se odvratno… »
Janjuš se slomio: Zamisli ideš da kupiš bratu sanduk! (VIDEO)

Janjuš se slomio: Zamisli ideš da kupiš bratu sanduk! (VIDEO)

Svet plus 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš se sinoć vratio u rijaliti "Elita" i nastavio svoj "posao" kako on svoje učešće smatra. Pre ulaska razgovarao je u studiju sa novinarima, a onda se slomio i pred cimerima... Zamisli ideš da kupiš bratu sanduk! Janjušu je… »
Zadrugari jecali na sav glas zbog Janjuša: Nakon što se vratio u rijaliti nastao potpuni muk - Aneli nije mogla da se smiri

Zadrugari jecali na sav glas zbog Janjuša: Nakon što se vratio u rijaliti nastao potpuni muk - Aneli nije mogla da se smiri

Blic 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš vratio se u Elitu nakon što je pre tri nedelje izgubio rođenog brata Mihajla Janjuševića. Zadrugari su bili šokirani kada im je ispričao šta se dogodilo, a mnogi su zbog cele situacije ronili suze. Naime, Uroš Stanić i… »
"Zamisli kupiš bratu sanduk i obučeš ga za sahranu..." Janjuš prvi put o stravičnoj agoniji koju preživljava, zavladao…

"Zamisli kupiš bratu sanduk i obučeš ga za sahranu..." Janjuš prvi put o stravičnoj agoniji koju preživljava, zavladao…

Kurir 13.01.2024
Nakon stravične porodične tragedije Marko Janjušević Janjuš vratio se u rijaliti "Elita". Kada je cimerima saopštio razlog izlaska iz Bele kuće, zavladao je muk za crnim stolom. - Kad su mi to rekli, to je nešto najgore što može da ti se desi u… »
Prvi susret janjuša i aneli nakon jezive tragedije: Ahmićeva grcala u suzama pa mu prišla, reakcija košarkaša slama srca

Prvi susret janjuša i aneli nakon jezive tragedije: Ahmićeva grcala u suzama pa mu prišla, reakcija košarkaša slama srca

Kurir 13.01.2024
Nakon stravične porodične tragedije Marko Janjušević Janjuš vratio se u rijaliti "Elita". Kada je cimerima saopštio razlog izlaska iz Bele kuće, zavladao je muk za crnim stolom. - Nije me bilo ovaj period, verujem da ne znate, ali eto reći ću… »
Zamisli da bratu kupuješ sanduk: Janjuš na potresan način opisao kako se oprostio od Mihajla, otkrio ko je bio uz njega

Zamisli da bratu kupuješ sanduk: Janjuš na potresan način opisao kako se oprostio od Mihajla, otkrio ko je bio uz njega

Alo 13.01.2024
Bivši košarkaš rekao je cimerima za tragediju koja je zadesila njegovu porordicu, a zbog njegovih reči nastao je muk u Beloj kući. Marko Janjušević Janjuš sinoć se vratio u Elitu nakon što je neko vreme bio odsutan budući da je izgubio brata… »
U Beloj kući nastao muk Zadrugari neutešni nakon što su saznali da se Janjušev brat obesio, Aneli van sebe

U Beloj kući nastao muk Zadrugari neutešni nakon što su saznali da se Janjušev brat obesio, Aneli van sebe

Alo 13.01.2024
Zadrugari su bili šokirani kada im je Janjuš ispričao šta se dogodilo, a mnogi zbog ove tragedije nisu mogli da zaustave suze. Marko Janjušević Janjuš sinoć se vratio u Elitu nakon što je neko vreme bio odsutan budući da je izgubio brata. Bivši… »
"Zamisli ideš bratu da kupiš sanduk i da ga obučeš da ga sahrane": Zbog Janjuševih reči muk u Zadruzi, bol za bratom…

"Zamisli ideš bratu da kupiš sanduk i da ga obučeš da ga sahrane": Zbog Janjuševih reči muk u Zadruzi, bol za bratom…

Blic 13.01.2024
Marko Janjušević Janjuš vratio se u rijaliti "Zadruga 7" nakon što je sahranio brata Mihaila. Svoju tugu i bol podelio je sa cimerima, koji su ostali nemi zbog svega kroz šta je prošao bivši košarkaš. - Kad su mi to rekli, to je nešto najgore… »
Muk i potresne scene u zadruzi: Janjuš se vratio u rijaliti i jedva saopštio cimerima šta se desilo, Maja se skamenila…

Muk i potresne scene u zadruzi: Janjuš se vratio u rijaliti i jedva saopštio cimerima šta se desilo, Maja se skamenila…

Blic 12.01.2024
Marko Janjušević Janjuš večeras se vratio u rijaliti "Zadrugu 7 - Elitu". On je imanje u Šimanovcima napustio nakon što je saznao za smrt brata Mihaila. Nakon što je Janjuš zakoračio u belu kuću u Šimanovcima, usledio je ogroman aplauz, a… »
Janjuš nakon smrti brata Mihaila ponovo u zadruzi: Košarkaš zaplakao u emisiji uživo: "Ne možeš ga vratiti, teška bol…

Janjuš nakon smrti brata Mihaila ponovo u zadruzi: Košarkaš zaplakao u emisiji uživo: "Ne možeš ga vratiti, teška bol…

Blic 12.01.2024
Marko Janjušević Janjuš se večeras vraća u "Elitu". On je imanje u Šimanovcima napustio nakon što je saznao za smrt brata Mihaila. Marko Janjušević Janjuš 25. decembra napustio je Belu kuću zbog smrti rođenog brata Mihaila. Janjuš je ispratio… »
"Voleo sam ga najviše na svetu" Prva ispovest Janjuša o smrti brata Mihaila i odnosu sa njim: "Kažu da sam ga se odrekao, a…

"Voleo sam ga najviše na svetu" Prva ispovest Janjuša o smrti brata Mihaila i odnosu sa njim: "Kažu da sam ga se odrekao, a…

Blic 12.01.2024
Marko Janjušević Janjuš stigao je večeras na imanje u Šimanovcima koje je napustio nakon što je saznao za smrt brata Mihaila. Janjuš je progovorio i o odnosu sa bratom, a kroz suze se prisetio i njihovog poslednjeg susreta. - Mojoj majci će biti… »

Vesti dana »