Povezane vesti

(Video) Biković došao po sina u porodilište: Miloš izvodi bebu i Ivanu iz bolnice na poseban dan: Glumac sav uzbuđen

(Video) Biković došao po sina u porodilište: Miloš izvodi bebu i Ivanu iz bolnice na poseban dan: Glumac sav uzbuđen

Blic 13.01.2024
Miloš Biković i njegova izabranica Ivana Malić dobili su sina Vasilija, a glumac je sada krenuo u porodilište da izvede bebu i mamu. Glumac je stigao u bolnicu sa nosiljkom, a potom se vratio i po torbu. Kako smo primetili, Biković je bio veoma… »
Biković kiti trubače, igra u pocepanoj majici: Evo kako je proslavio rođenje sina

Biković kiti trubače, igra u pocepanoj majici: Evo kako je proslavio rođenje sina

Nova 13.01.2024
Glumac Miloš Biković nedavno je postao otac, a njegovoj sreći nema kraja. Naime, Miloš je na svom Instagram profilu podelio snimak sa ludog slavlja povodom rođenja sina Vasilija, na kojem se vidi kako kiti trubače dok ga prijatelji nose na… »
Kakav dan za Bikovića: Glumac ima čak 3 razloga za slavlje i ne zna se koji je slađi

Kakav dan za Bikovića: Glumac ima čak 3 razloga za slavlje i ne zna se koji je slađi

Nova 13.01.2024
Proslavljeni srpski glumac Miloš Biković ovih dana uživa u uspehu i na poslovnom i na privatnom planu. Biković godinama gradi uspešnu karijeru, a pored poslovnih koraka, javnost je zainteresovana i za njegov privatni život. I baš ovih dana se čini… »
Miloš Biković danas ima još jedan razlog za slavlje Glumac dobio sina, a u njegovom domu ponovo svi na nogama - čestitke se…

Miloš Biković danas ima još jedan razlog za slavlje Glumac dobio sina, a u njegovom domu ponovo svi na nogama - čestitke se…

Blic 13.01.2024
Glumac Miloš Biković nedavno je postao otac, a njegova supruga Ivana Malić je na svet donela sina kome su dali ime Vasilije. U njegovom domu danas postoji novi razlog za slavlje. Naime, naš glumac slavi 36. rođendan, a čestitke se uveliko nižu… »
Drže ga za noge, a on sav iscepan baca pare trubačima: Ovako je slavio Miloš Biković - "Rekli mi da imam cigansku dušu"

Drže ga za noge, a on sav iscepan baca pare trubačima: Ovako je slavio Miloš Biković - "Rekli mi da imam cigansku dušu"

Mondo 13.01.2024
Glumac Miloš Biković postao je otac malom Vasiliju. Danas slavi rođendan, a na društvenim mrežama je objavio snimak sa važnije proslave! Glumac Miloš Biković postao je otac malom Vasiliju. Danas slavi rođendan, a na društvenim mrežama je… »
Novčanice pljušte kao kiša! Biković go do pojasa kiti trubače, ovako je slavio rođenje Vasilija: "Sine, ti si najveći…

Novčanice pljušte kao kiša! Biković go do pojasa kiti trubače, ovako je slavio rođenje Vasilija: "Sine, ti si najveći…

Kurir 13.01.2024
Miloš Biković proteklih dana slavi rođenje sina Vasilija, koji je na svet došao 9. januara, a na Instagramu je sinoć osvanuo snimak sa fešte. Na videu glumac vidno srećan, go do pojasa, kiti trubače novčanicama, uz glasnu muziku i pesmu… »
"Dobio sam njega, najveći blagoslov od svih": Pocepane majice i prijateljima na ramenima - ovako je Biković proslavio…

"Dobio sam njega, najveći blagoslov od svih": Pocepane majice i prijateljima na ramenima - ovako je Biković proslavio…

Večernje novosti 13.01.2024
GLUMAC Miloš Biković nedavno je postao otac, a njegovoj sreći nema kraja. Foto: Printskrin Naime, Miloš je na svom Instagram profilu podelio snimak sa ludog slavlja povodom rođenja sina Vasilija, na kojem se vidi kako kiti trubače dok ga prijatelji… »
(Video) Biković kiti trubače: Glumca nose na krkačama, on go do pojasa, ovako je slavio rođenje deteta: "Sine, najveći si…

(Video) Biković kiti trubače: Glumca nose na krkačama, on go do pojasa, ovako je slavio rođenje deteta: "Sine, najveći si…

Blic 13.01.2024
Glumac Miloš Biković nedavno je postao otac, a njegovoj sreći nema kraja. Naime, Miloš je na svom Instagram profilu podelio snimak sa ludog slavlja povodom rođenja sina Vasilija, na kojem se vidi kako kiti trubače dok ga prijatelji nose na… »

Vesti dana »