Povezane vesti

„Prevrnuo mi se stomak, kad sam prolazio pored hotela“

„Prevrnuo mi se stomak, kad sam prolazio pored hotela“

Sportski žurnal 13.01.2024
Novak Đoković prisetio se teških momenata iz 2022. godine. Evocirao je uspomene na januar 2022. kad mu je na kraju zabranjen ulazak u Australiju, jer nije bio vakcinisan protiv koronavirusa. Konačnu odluku čekao je u karantinu jednog hotela. Otkrio… »
Kakvi Federer i Nadal, Đoković je najbolji: Agasi sasuo činjenice celom svetu u lice

Kakvi Federer i Nadal, Đoković je najbolji: Agasi sasuo činjenice celom svetu u lice

Večernje novosti 13.01.2024
TENISKA legenda Andre Agasi govorio je o Novaku Đokoviću i njegovim dostignućima u svetu "belog sporta" uz zanimljiv komentar. EPA-EFE/MARK CRISTINO Četvorostruki šampion Australijan opena, Andre Agasi stigao je u Melburn pred početak Australijan… »
Panta rei: Koje istorijske brojke Novak Đoković drži na domašaju u Melburnu?

Panta rei: Koje istorijske brojke Novak Đoković drži na domašaju u Melburnu?

Danas 13.01.2024
I da sutra batali da igra, Novak Đoković se zanavek upisao u istoriju sporta, a kaže da će ga volja za trajanjem možda držati i do četrdesete. Da je tako i izvesno, samo po sebi govori to što je s 36 godina glavni favorit za titulu na Australijan… »
Đoković ponovo prošao putem kojim su ga vodili u pritvor: Okrenula mi se utroba, sve mi se vratilo

Đoković ponovo prošao putem kojim su ga vodili u pritvor: Okrenula mi se utroba, sve mi se vratilo

Euronews 13.01.2024
Od kada je pre dve godine na aerodromu u Melburnu doživeo pravi horor, prilikom kojeg su ga sproveli u imigraciono odelenje, a potom i u pritvor zbog toga što je bez primljene vakcine protiv koronavirusa ušao u Australiju, svaki dolazak u ovaj grad kod… »
Đoković: Zglob je dobro, sâm sam sebi najveća pretnja

Đoković: Zglob je dobro, sâm sam sebi najveća pretnja

Sport klub 13.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da mu je ručni zglob dobro i da se nada da će tako i ostati. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA „Ja sam sebi najveća pretnja, to je uvek tako, a onda i svi drugi najbolji teniseri sveta. Od nekih se očekuje više… »
Novak: "Prevrnuo mi se stomak na onom terminalu"

Novak: "Prevrnuo mi se stomak na onom terminalu"

Sportske.net 13.01.2024
Najbolji teniser sveta i branilac trofeja na Australijan openu Novak Đoković, govorio je na konferenciji za medije povodom početka prvog grend slema u sezoni. "Ja sam sebi najveća pretnja, to je uvek tako, a onda i svi drugi najbolji teniseri sveta… »
Novak o „onom“ terminalu u Melburnu: Prevrnuo mi se stomak

Novak o „onom“ terminalu u Melburnu: Prevrnuo mi se stomak

Sport klub 13.01.2024
Prošlogodišnja titula na Australijan openu bila najemotivnija u karijeri Novaka Đokovića, zbog svega onoga što se dešavalo godinu dana ranije. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA Već mnogo puta ispričana priča, Đoković je deportovan i stavljen na stub… »

Vesti dana »