Povezane vesti

Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

Politika 13.01.2024
MELBURN – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas na konferenciji za medije pred meč prvog kola Australijan opena, da je sam sebi najveća pretnja. Đoković sutra od 9 časova igra sa mladim hrvatskim teniserom Dinom Prizmićem u… »
Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

IndeksOnline 13.01.2024
MELBURN – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas na konferenciji za medije pred meč prvog kola Australijan opena, da je sam sebi najveća pretnja. Đoković sutra od 9 časova igra sa mladim hrvatskim teniserom Dinom Prizmićem u… »
Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

Sportski žurnal 13.01.2024
Nije tajna da verbalizujem svoje ciljeve i da želim da osvojim svaki slem, ali samo se nadam sada da mogu da počnem sezonu pobedom u Melburnu. Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas na konferenciji za medije pred meč prvog kola… »
"Sam sam sebi najveća pretnja": Đoković otvorio dušu pred početak Australijan opena

"Sam sam sebi najveća pretnja": Đoković otvorio dušu pred početak Australijan opena

Večernje novosti 13.01.2024
NAJBOLjI srpski teniser Novak Đoković izjavio je na konferenciji za medije pred početak njegovog najtrofejnijeg turnira, Australijan opena, da je sam sebi najveća pretnja. Tanjug/AP Đoković u nedelju od 9 časova igra sa mladim hrvatskim teniserom… »
Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

Đoković: Ja sam sebi najveća pretnja

Vesti online 13.01.2024
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas na konferenciji za medije pred meč prvog kola Australijan opena, da je sam sebi najveća pretnja. Đoković sutra od 9 časova igra sa mladim hrvatskim teniserom Dinom Prižmićem u meču prvog… »
Pažnja, pažnja! Đoković konačno progovorio o povredi! Cela Srbija je bila uplašena, a evo kakva je prava istina!

Pažnja, pažnja! Đoković konačno progovorio o povredi! Cela Srbija je bila uplašena, a evo kakva je prava istina!

Kurir 13.01.2024
Novak Đoković će u prvom kolu Australijan opena igrati protiv mladog hrvatskog tenisera Dina Prižmića i taj meč na programu je u nedelju 14. januara od 9 ujutru po centralnoevropskom vremenu. Đoković i Prižmić odigraće prvi meč na "Rod Lejver… »

Vesti dana »