Povezane vesti

"Tresla se cela kuća, probudio me iz čvrstog sna": Jak zemljotres u Americi

"Tresla se cela kuća, probudio me iz čvrstog sna": Jak zemljotres u Americi

Telegraf 13.01.2024
Za sada nema informacije o povređenima ili materijalnoj šteti. Jak zemljotres jačine 4,5 stepeni Rihterove skale pogodio je Oklahomu, javlja EMSC. Potres je registrovan u 5.36 sati po lokalnom vremenu, 24 kilometra severno od Oklahoma sitija, na dubini… »
Zemljotres pogodio Rumuniju, osetio se i u Vršcu

Zemljotres pogodio Rumuniju, osetio se i u Vršcu

Danas 13.01.2024
Jak zemljotres pogodio je u 10.08 sati po našem vremenu Rumuniju kod mesta Gataja, nedaleko od granice sa Srbijom. Prema informacijama evropskog seizmološkog centra, potres je bio magnitude 3.5 stepeni po Rihteru. Zemljotres je, kako se navodi na… »
Zemljotres u Rumuniji na granici sa Srbijom: Osetio se i u Vršcu: "Čula se tutnjava, krevet mi je poskakivao"

Zemljotres u Rumuniji na granici sa Srbijom: Osetio se i u Vršcu: "Čula se tutnjava, krevet mi je poskakivao"

Blic 13.01.2024
Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je danas Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom. Kako se navodi na sajtu Evro-mediteranskog seizmološkog centra ( EMSC), zemljotres se dogodio u 9.08 sati po lokalnom vremenu (10.08 po našem), a… »
Zemljotres pogodio Rumuniju, osetio se i u Vršcu: „Krevet mi se pomerao“

Zemljotres pogodio Rumuniju, osetio se i u Vršcu: „Krevet mi se pomerao“

Nova 13.01.2024
Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je danas Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom. Kako se navodi na sajtu EMSC, zemljotres se dogodio u 9.08 sati po lokalnom vremenu (10.08 po našem), a epicentar je zabeležen u mestu Gataja, 36… »
Jak zemljotres pogodio Rumuniju: Potres se osetio i u Srbiji

Jak zemljotres pogodio Rumuniju: Potres se osetio i u Srbiji

Kurir 13.01.2024
Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je danas Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom. Kako se navodi na sajtu EMSC, zemljotres se dogodio u 9.08 sati po lokalnom vremenu (10.08 po našem), a epicentar je zabeležen u mestu Gataja, 36… »
Zemljotres pogodio Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom

Zemljotres pogodio Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom

Novi magazin 13.01.2024
Jak zemljotres pogodio je u 10.08 sati po našem vremenu Rumuniju kod mesta Gataja, nedaleko od granice sa Srbijom. Prema informacijama evropskog seizmološkog centra, potres je bio magnitude 3.5 stepeni po Rihteru, prenosi N1. Zemljotres je, kako se… »
Zemljotres blizu granice sa Srbijom! Prodrmao i Vršac! Vojvođani uplašeni: Osetila se tutnjava, krevet mi se pomerio!

Zemljotres blizu granice sa Srbijom! Prodrmao i Vršac! Vojvođani uplašeni: Osetila se tutnjava, krevet mi se pomerio!

Mondo 13.01.2024
Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je danas Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom. Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je danas Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom. Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove… »
Snažan zemljotres pogodio Rumuniju: Osetio se i u Srbiji - "Čula se tutnjava, krevet mi se pomerao"

Snažan zemljotres pogodio Rumuniju: Osetio se i u Srbiji - "Čula se tutnjava, krevet mi se pomerao"

Večernje novosti 13.01.2024
ZEMLjOTRES jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je danas Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom. Foto: Novosti Kako se navodi na sajtu EMSC, zemljotres je dogodio u 9.08 sati po lokalnom vremenu (10.08 po našem), a epicentar je zabeležen u… »
Zemljotres pogodio Rumuniju, osetio se i u Vršcu

Zemljotres pogodio Rumuniju, osetio se i u Vršcu

Telegraf 13.01.2024
Za sada nema informacija o povređenima ili materijalnoj šteti. Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je Rumuniju, javlja EMSC. Do potresa je došlo u 9.08 sati po lokalnom vremenu, a epicentar je zabeležen u mestu Gataja, 36 kilometara… »
Zemljotres pogodio Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom

Zemljotres pogodio Rumuniju, nedaleko od granice sa Srbijom

N1 Info 13.01.2024
Jak zemljotres pogodio je u 10.08 sati po našem vremenu Rumuniju kod mesta Gataja, nedaleko od granice sa Srbijom. Prema informacijama evropskog seizmološkog centra, potres je bio magnitude 3.5 stepeni po Rihteru. Zemljotres je, kako se navodi na… »
Zemljotres u Rumuniji, osetio se i u Vršcu

Zemljotres u Rumuniji, osetio se i u Vršcu

Radio 021 13.01.2024
Jak zemljotres pogodio je u 10.08 sati po našem vremenu Rumuniju kod mesta Gataja, nedaleko od granice sa Srbijom. Prema informacijama evropskog seizmološkog centra, potres je bio magnitude 3.5 stepeni po Rihteru. Zemljotres je, kako se navodi na… »

Vesti dana »

Pikford cilja Šiltonov rekord

Pikford cilja Šiltonov rekord

B92 pre 4 minutajoš 115 povezanih
Zahtevan test iz matematike

Zahtevan test iz matematike

Politika pre 46 minutajoš 63 povezane
RHMZ ponovo upozorava na izražen toplotni talas

RHMZ ponovo upozorava na izražen toplotni talas

Politika pre 1 satjoš 28 povezanih
Vučić i Kurti sastaće se 26. juna

Vučić i Kurti sastaće se 26. juna

Slobodna Evropa pre 1 satjoš 16 povezanih