Povezane vesti

Novače, vreme je da opet ljubiš pehar

Novače, vreme je da opet ljubiš pehar

Nova 13.01.2024
Vreme je. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Grandiozni pohod za zvanje najboljeg svih vremena počeo je u pravo na Australijan openu kada je prvi put osvojio grend slem pobedom protiv Žoa Vilfirda Conge. Malo ko je… »
Đoković u Melburnu: Zglob je dobro, igram na omiljenom mestu, ići ću u botaničku baštu da grlim drveće

Đoković u Melburnu: Zglob je dobro, igram na omiljenom mestu, ići ću u botaničku baštu da grlim drveće

Glas Amerike 13.01.2024
MELBURN — Novak Đoković započinje odbranu titule na Australijan openu u nedelju protiv Dina Prižmića, a malo je onih koji su spremni da se opklade da srpski teniser neće 11. put u karijeri osvojiti trofej u Melburnu. Svetski broj jedan takođe… »
Pohod na vrh je počeo

Pohod na vrh je počeo

U centar 13.01.2024
Novak kreće u pohod na 11. titulu na AO, ko će biti broj 1? Sve je spremno za novo izdanje Australijan opena! Najuspešniji teniser svih vremena, Novak Đoković, u nedelju ujutru kreće u odbranu titule na Australijan openu, prvom Grend slemu u sezone… »
Pohod na vrh je počeo!

Pohod na vrh je počeo!

Sportske.net 13.01.2024
Sve je spremno za novo izdanje Australijan opena! Najuspešniji teniser svih vremena, Novak Đoković, u nedelju ujutru kreće u odbranu titule na Australijan openu, prvom Grend slemu u sezone. Protivnik 36-godišnjem Srbinu biće mlađu hrvatski teniser… »
Novak otkrio sve o povredi pred Australijan open: "Na turniru nikad ne znate..."

Novak otkrio sve o povredi pred Australijan open: "Na turniru nikad ne znate..."

Mondo 13.01.2024
Novak Đoković objasnio kakva je situacija sa povredom ručnog zgloba koja ga je mučila u Pertu. Novak Đoković objasnio kakva je situacija sa povredom ručnog zgloba koja ga je mučila u Pertu. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković u nedelju… »
Đoković: Sam sebi sam najveća pretnja - prvo Melburn, pa posle sve drugo

Đoković: Sam sebi sam najveća pretnja - prvo Melburn, pa posle sve drugo

Radio 021 13.01.2024
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković izjavio je na konferenciji za novinare pred početak njegovog najtrofejnijeg turnira, Australijan opena, da je sam sebi najveća pretnja, preneo je danas RTS. Đoković u nedelju od 9 časova igra sa mladim… »

Vesti dana »