Povezane vesti

Rodiću ćerku i zvaće se Zora! Supruga Ognjena Amidžića o naslednici: Biće šta poželi - i neudata i nerotkinja

Rodiću ćerku i zvaće se Zora! Supruga Ognjena Amidžića o naslednici: Biće šta poželi - i neudata i nerotkinja

Story 13.01.2024
Ognjen Amidžić i Mina Naumović sa nestrpljenjem iščekuju rođenje deteta. Naime, supruga Ognjena Amidžića rodiće ćerku, a danas joj je posvetila emotivan tekst. - Ja ću roditi ćerku i neće biti tuđa sreća nego moja i kuća i nikad tuđa… »
Mina otkrila pol bebe: Oglasila se supruga Ognjena Amidžića i objavila emotivnu poruku (foto)

Mina otkrila pol bebe: Oglasila se supruga Ognjena Amidžića i objavila emotivnu poruku (foto)

Večernje novosti 13.01.2024
Voditelj Ognjen Amidžić čeka bebu sa nekoliko godina mlađom suprugom Minom, s kojom se u tajnosti i venčao, a ona je sada otkrila pol bebe koja će uskoro doći na svet. Foto: N. Fifić/Printskein Instagram/ callmenaumi Naime, ona se nakon saznanja… »
"Neudata, nerotkinja, neće ličiti ni na oca, ni na mene..." Mina podelila neobičan tekst i otkrila kog je pola beba!

"Neudata, nerotkinja, neće ličiti ni na oca, ni na mene..." Mina podelila neobičan tekst i otkrila kog je pola beba!

Mondo 13.01.2024
Mina i Ognjen Amidžić otkrili su pol bebe. Mina i Ognjen Amidžić otkrili su pol bebe. Ognjen Amidžić nedavno je treći put stao na "ludi kamen" i svojoj koleginici Mini Naumović se zakleo na večnu ljubav. Par je ceremoniju venčanja obavio u… »
Mina Naumović i Ognjen Amidžić otkrili pol bebe: Neće ličiti ni na oca, ni na mene, biće šta god poželi...

Mina Naumović i Ognjen Amidžić otkrili pol bebe: Neće ličiti ni na oca, ni na mene, biće šta god poželi...

Kurir 13.01.2024
Voditelj Ognjen Amidžić čeka dete sa svojom suprugom Minom Naumović Amidžić, sa kojom se nedavno venčao u tajnosti. Mina je imala svog segment u Ognjenovoj emisiji "Pazi Mina", a nakon što je saznala da je u blagoslovenom stanju odlučila je da se… »
Trudna žena ognjena amidžića otkrila pol bebe: "Neće ličiti ni na oca, ni na mene", spomenula i ime deteta: "zvaće se..."

Trudna žena ognjena amidžića otkrila pol bebe: "Neće ličiti ni na oca, ni na mene", spomenula i ime deteta: "zvaće se..."

Blic 13.01.2024
Voditelj Ognjen Amidžić čeka dete sa svojom suprugom Minom Naumović Amidžić, sa kojom se nedavno venčao u tajnosti. Mina je imala svog segment u Ognjenovoj emisiji "Pazi Mina", a nakon što je saznala da je u blagoslovenom stanju odlučila je da se… »
Amidžićeva žena otkrila kog pola je beba koju čekaju: Mnogi misle da je objavom nagovestila i koje ime su odabrali za dete…

Amidžićeva žena otkrila kog pola je beba koju čekaju: Mnogi misle da je objavom nagovestila i koje ime su odabrali za dete…

Nova 13.01.2024
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova supruga Mina Naumović uskoro će dobiti svoje prvo zajedničko dete. Ognjen iz braka sa manekenkom Danijelom Dimitrovskom ima sina Matiju, a Mina se sada oglasila na Instagramu i objavom zaintrigirala mnoge pratioce… »

Vesti dana »