Povezane vesti

"Ponosan sam": Miloš Biković ekskluzivno za "Blic" o ulozi u seriji "White lotus": "Potpisao sam žestok ugovor"

"Ponosan sam": Miloš Biković ekskluzivno za "Blic" o ulozi u seriji "White lotus": "Potpisao sam žestok ugovor"

Blic 13.01.2024
Miloš Biković u seriji "White lotus" - vest koja je juče iznenadila i oduševila balkansku javnost. Naš glumac biće deo glumačke ekipe treće sezone ove planetarno popularne serije koja je jedna od najnagrađivanijih i najgledanijih holivudskih… »
„Potpisao sam ‘žestok’ ugovor“: Miloš Biković o ulozi u hit seriji „Beli lotos“

„Potpisao sam ‘žestok’ ugovor“: Miloš Biković o ulozi u hit seriji „Beli lotos“

Nova 13.01.2024
Miloš Biković u seriji "White lotus" - vest koja je juče iznenadila i oduševila balkansku javnost. Naš glumac biće deo glumačke ekipe treće sezone ove planetarno popularne serije koja je jedna od najnagrađivanijih i najgledanijih holivudskih… »
Goran Bogdan se gušio od straha na setu serije „Fargo“, a Đurička javno hvalio Stiven King: Pre Bikovića ovi glumci sa…

Goran Bogdan se gušio od straha na setu serije „Fargo“, a Đurička javno hvalio Stiven King: Pre Bikovića ovi glumci sa…

Nova 13.01.2024
Vest da će Miloš Biković glumiti u trećoj sezoni hit serije "The White Lotos" oduševila je domaću publiku, a on je poslednji u nizu domaćih zvezda koje su ostvarile uspeh "preko bare". Glumac Miloš Biković, zvezda aktuelne ruske komedije „Sluga… »

Vesti dana »