Povezane vesti

"Javno te molim da to uradiš, nije dobro ni za tebe ni za mene" Željko već upozoravao Jovanu: Kad čujem ovu preteranu…

"Javno te molim da to uradiš, nije dobro ni za tebe ni za mene" Željko već upozoravao Jovanu: Kad čujem ovu preteranu…

Kurir 14.01.2024
Voditeljku Jovanu Jeremić je, vlasnik televizije "Pink" Željko Mitrović, kaznio sa 50% od plate, o čemu se juče naširoko pričalo. Inače, ovo čak nije bio prvi problem. Mitrović je, naime, još u septembru prošle godine upozoravao Jovanu zbog… »
Mislili ste da je „Pink“ juče dotakao dno? Današnja reakcija Jovane Jeremić na „kaznu“ Željka Mitrovića ide još…

Mislili ste da je „Pink“ juče dotakao dno? Današnja reakcija Jovane Jeremić na „kaznu“ Željka Mitrovića ide još…

Nova 14.01.2024
Jovana Jeremić, voditeljka Novog jutra juče je kaženjena od strane vlasnika RTV Pinka, Željka Mitrovića, a na kraju današnjeg Jutarnjeg programa prvi put je komentarisala njegovu odluku. Naime, kako je na samom kraju Jutarnjeg programa izjavila… »
"Od njega je i kazna med": Jovana Jeremić se u Jutarnjem obratila Željku Mitroviću nakon što joj je oduzeo 50 odsto od…

"Od njega je i kazna med": Jovana Jeremić se u Jutarnjem obratila Željku Mitroviću nakon što joj je oduzeo 50 odsto od…

Blic 14.01.2024
Voditeljku Jovanu Jeremić kaznio je Željko Mitrović sa 50 odsto od plate zbog propusta koje je napravila u "Novom jutru". Jovana se sada u programu uživo osvrnula na jučerašnji razgovor sa Mitrovićem, a kako kaže, od njega je i kazna med. - Volela… »
Oduzimali su mi honorar, tresla sam se! Popularna voditeljka prošla kao Jovana Jeremić - "Zabranili su mi da snimam"

Oduzimali su mi honorar, tresla sam se! Popularna voditeljka prošla kao Jovana Jeremić - "Zabranili su mi da snimam"

Mondo 14.01.2024
Sanja Marinković otkrila je da su joj zbog greške oduzimali honorar, ali i zabranjivali da snima. Sanja Marinković otkrila je da su joj zbog greške oduzimali honorar, ali i zabranjivali da snima. Voditeljku jutarnjeg programa televizije Pink, Jovanu… »
"Nikad neću da zaboravim koliko sam se tresla": Pre Jovane Jeremić i Sanja Marinković je bila kažnjena - oduzimali joj i od…

"Nikad neću da zaboravim koliko sam se tresla": Pre Jovane Jeremić i Sanja Marinković je bila kažnjena - oduzimali joj i od…

Blic 14.01.2024
Voditeljku Jovanu Jeremić kaznio je Željko Mitrović sa 50 odsto od plate zbog propusta koje je napravila u "Novom jutru". Njena koleginica, Sanja Marinković, je nedavno gostovala u emisiji "Blic dan" na Blic televiziji i tom prilikom se prisetila dana… »
Mitrović udario po džepu još jednu voditeljku! Pre Jovane Jeremić bila žestoko kažnjena: Tresla sam se, neću da…

Mitrović udario po džepu još jednu voditeljku! Pre Jovane Jeremić bila žestoko kažnjena: Tresla sam se, neću da…

Kurir 14.01.2024
Voditeljku jutarnjeg programa Jovanu Jeremić, zbog velikog propusta kaznio je vlasnik Pink Media Grupe, Željko Mitrović,ni manje ni više 50 posto od decembarske plate, a jednom prilikom njena koleginica prisetila se slične situacije u kojoj se… »
"Javno te molim da to uradiš, nije dobro ni za tebe, ni za mene" Željko Mitrović je i ranije Jovanu Jeremić opomenuo u…

"Javno te molim da to uradiš, nije dobro ni za tebe, ni za mene" Željko Mitrović je i ranije Jovanu Jeremić opomenuo u…

Blic 14.01.2024
Voditeljku Jovanu Jeremić je, vlasnik televizije "Pink" Željko Mitrović, kaznio sa 50% od plate, o čemu se juče naširoko pričalo. Inače, ovo čak nije bio prvi problem. Mitrović je, naime, još u septembru prošle godine upozoravao Jovanu zbog… »
Mitrović je kaznio oduzimanjem pola plate, ona jede ajvar i hleb u Jutarnjem! Snimak Jovane Jeremić usijao internet!

Mitrović je kaznio oduzimanjem pola plate, ona jede ajvar i hleb u Jutarnjem! Snimak Jovane Jeremić usijao internet!

Mondo 14.01.2024
Jedan snimak Jovane Jeremić iz jutarnjeg programa postao je hit na mrežama. Jedan snimak Jovane Jeremić iz jutarnjeg programa postao je hit na mrežama. Domaća javnost ne prestaje da bruji o sceni u Jutarnjem programu televizije Pink u kojem je… »
Jovana Jeremić jede ajvar i hleb u jutarnjem programu: Nakon što ju je Željko Mitrović kaznio sa 50 odsto plate, isplivao…

Jovana Jeremić jede ajvar i hleb u jutarnjem programu: Nakon što ju je Željko Mitrović kaznio sa 50 odsto plate, isplivao…

Blic 14.01.2024
Voditeljku Jovanu Jeremić kaznio je Željko Mitrović sa 50 odsto od plate zbog propusta koje je napravila u "Novom jutru". Gledaoci su bili šokirani ovim potezom, a sada se na internetu pojavio video na kojem je Jovana Jeremić jednom prilikom jela… »

Vesti dana »