Povezane vesti

"Skakao je na mene, imao je jeziv pogled, završio je u zatvoru": Šok ispovest zadrugarke o porodici, iznela potresne detalje

"Skakao je na mene, imao je jeziv pogled, završio je u zatvoru": Šok ispovest zadrugarke o porodici, iznela potresne detalje

Blic 14.01.2024
Anđela Špravalo ne odvaja se od Bojane Pavlović, iako su joj roditelji rekli da će je se odreći ukoliko se ne skloni od zadrugarke. Učesnica Elita nije marila za mišljenje oca i majke te je nastavila odnos sa Bojanom, a sada joj je ispričala šok… »
Krenuo je na mene, jednom je uzeo omču: Anđela Šparavalo iznela jezive tvrdnje na račun svoje porodice

Krenuo je na mene, jednom je uzeo omču: Anđela Šparavalo iznela jezive tvrdnje na račun svoje porodice

Alo 14.01.2024
Anđela je sinoć ponovo šokirala milionski auditorijum budući da je iznela jezive tvrdnje na račun svoje porodice. Anđela Šparavalo uplovila je u vezu sa Bojanom Pavlović, a i nakon pretnji roditelja da će je se odreći ukoliko ne skonča odnos sa… »
"Vređao me je kad sam imala 5 godina, skakao po meni..." Anđela iznela nove šok tvrdnje o svojoj porodici: Jednom je uzeo je…

"Vređao me je kad sam imala 5 godina, skakao po meni..." Anđela iznela nove šok tvrdnje o svojoj porodici: Jednom je uzeo je…

Kurir 14.01.2024
Anđela Špravalo se i dalje ne odvaja od Bojane Pavlović sa kojom je započela ljubavni odnos pre praznika. Na samom pragu Nove godine Anđelu su postelili roditelji koji su joj u lice rekli da će je se odreći u koliko se ne skloni od nje. Učesnica… »

Vesti dana »