Povezane vesti

Saša Popović šokirao naciju: Ja ću da dođem u tangama u sledeću emisiju! Ana Bekuta odmah pobesnela, pa žestoko oplela

Saša Popović šokirao naciju: Ja ću da dođem u tangama u sledeću emisiju! Ana Bekuta odmah pobesnela, pa žestoko oplela

Kurir 14.01.2024
Mlada Milica Kostadinović, 17-godišnja takmičarka u muzičkom talent šou-programu " Zvezde Granda", privukla je pažnju javnosti svojim izazovnim stajlingom tokom nastupa. Ova odluka o oblačenju izazvala je različite reakcije, posebno kod pevačice… »
"Da sam videla da si došla u tangama ne bi dobila moj glas": Skandal u "Zvezdama Granda" zbog takmičarkinog kostima, Bekuta…

"Da sam videla da si došla u tangama ne bi dobila moj glas": Skandal u "Zvezdama Granda" zbog takmičarkinog kostima, Bekuta…

Blic 14.01.2024
U ovoj emisiji "Zvezde Granda", Ana Bekuta imala je primedbe na račun takmičarke Milice Kostadinović, koja je za ovu priliku odabrala kombinezon kojim je jedva preprio intimne delove. Ona nije štedela reči, te je oplela po Milici. - Ja da sam videla… »
"Ni jedna devojka neće dobiti glas ako dođe u tangama" Skandal u Zvezdama Granda: Ceca podigla haljinu takmičarki, Bekuta…

"Ni jedna devojka neće dobiti glas ako dođe u tangama" Skandal u Zvezdama Granda: Ceca podigla haljinu takmičarki, Bekuta…

Kurir 14.01.2024
Novo izdanje emisije " Zvezde Granda" donelo je jednu već dobro poznatu dramu. Žiri je, naime, opet zaratio zbog stajlinga pevačica. Ana Bekuta je, naime, komentarisala izgled takmičarke Milice Kostadinović, koja se pojavila u srebrnom kombinezonu… »

Vesti dana »