Povezane vesti

Đoković je u Australiji skroz druga zver! Nestvarne reči Nika Kirjosa o Novaku, a dotakao se i Hrvata

Đoković je u Australiji skroz druga zver! Nestvarne reči Nika Kirjosa o Novaku, a dotakao se i Hrvata

Večernje novosti 14.01.2024
SAVLADAO je nakon velike drame Novak Đoković Dina Prižmića, a nakon meča, Noletov dobar prijatelj Nik Kirjos govorio je nakon duela o igri srpskog asa.... TANJUG/AP Najbolji teniser sveta je posle velike borbe pobedio Hrvata Dina Prižmića. Kirjos… »
Siner se nasmejao na pitanje Nova.rs o Novaku, vešto uspeo da izbegne odgovor

Siner se nasmejao na pitanje Nova.rs o Novaku, vešto uspeo da izbegne odgovor

Nova 14.01.2024
Ne želi da priča unapred. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Janik Siner uspešno je započeo učešće na ovogodišnjem Australijan openu pobedom nad Botikom Van de Zandšlupom u jednom od derbija prvog kola… »
Đoković: Možda ću preskočiti sutrašnji trening, imao sam fizički naporan meč

Đoković: Možda ću preskočiti sutrašnji trening, imao sam fizički naporan meč

Politika 14.01.2024
MELBURN – Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da će možda da propusti sutrašnji trening u Melburnu, pošto je imao naporan meč na startu Australijan opena. Đoković se ranije danas plasirao u drugo kolo Australijan opena, pošto… »
Novak je to, kakvo crno pakovanje!

Novak je to, kakvo crno pakovanje!

Sport klub 14.01.2024
„Ovo je njegov trenutak“, izrekao je Novak Đoković posle pobede nad Dinom Prižmićem. Retko se tako nešto čuje na račun poraženog – pri tom iz srca, po Novakovom tonu bilo je jasno da nije stvar kurtoazije – ali sada je tačno. Mladi… »
Đoković zabrinuo sve: „Poslednjih dana se mučim, videćemo kako će biti kada se probudim“

Đoković zabrinuo sve: „Poslednjih dana se mučim, videćemo kako će biti kada se probudim“

Nova 14.01.2024
Zabrinuo je srpski teniser sve. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Novak je slavio protiv Dina Prižmića sa 6:2, 6:7 (5), 6:3 i 6:4 u jednom od najtežih i svakako najdužem meču prvog kola Australijan opena. Ipak… »
Velike reči Novaka: „Impresionirao je ceo svet, pratim ga 12 meseci“

Velike reči Novaka: „Impresionirao je ceo svet, pratim ga 12 meseci“

Nova 14.01.2024
Velike reči srpskog tenisera. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Australijan opena, pošto je u Melburnu u prvom kolu pobedio Hrvata Dina Prižmića sa 6:2, 6:7 (5:7), 6:3, 6:4… »
Hrvatski teniser: Imam 10.000 poruka, želim Novaku da osvoji

Hrvatski teniser: Imam 10.000 poruka, želim Novaku da osvoji

Vesti online 14.01.2024
Mladi hrvatski teniser Dino Prižmić bio je izuzetno zadovoljan svojom partijom u porazu od Novaka Đokovića 6:2, 6:7 (5-7), 6:3, 6:4 u prvom kolu Australijan opena. – Ponosan sam na sebe. Moj prvi meč u glavnom žrebu slema, samo sam želeo da… »
"Njih četvorica mogu da sruše Đokovića" Nik Kirjos "zapalio" tenisku javnost: "Moraću u to svojim očima da se uverim..."

"Njih četvorica mogu da sruše Đokovića" Nik Kirjos "zapalio" tenisku javnost: "Moraću u to svojim očima da se uverim..."

Kurir 14.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković startovao je pobedom na Australijan openu pošto je posle čak četiri sata "mučenja" pobedio Dina Prižmića iz Hrvatske (6:2, 6:7, 6:3, 6:4), a njegov kolega Nik Kirjos je na "Eurosportu" ispričao da je potpuno druga… »
Prižmić: Imam 10.000 poruka, želim Novaku da osvoji

Prižmić: Imam 10.000 poruka, želim Novaku da osvoji

Sport klub 14.01.2024
Mladi hrvatski teniser Dino Prižmić bio je izuzetno zadovoljan svojom partijom u porazu od Novaka Đokovića 6:2, 6:7 (5-7), 6:3, 6:4 u prvom kolu Australijan opena. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA „Ponosan sam na sebe. Moj prvi meč u glavnom žrebu slema… »
Favoriti "na mišiće": Đoković "preživeo" Prižmića, na ivici ponora bili Rubljov i Fric! Totalni krah hrvatskih tenisera!

Favoriti "na mišiće": Đoković "preživeo" Prižmića, na ivici ponora bili Rubljov i Fric! Totalni krah hrvatskih tenisera!

Kurir 14.01.2024
Već prvog dana Australijan opena viđeno je neočekivano puno uzbuđenja, a favoriti su imali pune ruke posla i morali su dobro da se oznoje kako bi stigli do druge runde. Centralni meč dana definitivno je bio onaj između Novaka Đokovića i Dina… »
Đoković: Mogao sam da odigram bolje, pohvale za Prižmića

Đoković: Mogao sam da odigram bolje, pohvale za Prižmića

Nedeljnik 14.01.2024
(Beta) – Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je da je u današnjem meču i pobedi u četiri seta protiv mladog hrvatskog tenisra Dina Prižmića u prvom kolu Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu mogao da odigra bolje. „Veoma dobro sam počeo… »
Sabalenka lako do drugog kola Australijan opena

Sabalenka lako do drugog kola Australijan opena

Radio sto plus 14.01.2024
Druga teniserka sveta pobedila je posle 53 minuta. Ona je pet puta oduzela servis protivnici i posle sedme meč lopte ostvarila osmu uzastopnu pobedu na prvom grend slem turniru u sezoni. Sabalenka će u drugom kolu igrati protiv 110. na WTA listi… »
Novak se mučio, pa sve zabrinuo! Đoković slomljen posle velike borbe i pobede: "Malo sam pao poslednjih dana, pričaću sa…

Novak se mučio, pa sve zabrinuo! Đoković slomljen posle velike borbe i pobede: "Malo sam pao poslednjih dana, pričaću sa…

Kurir 14.01.2024
Novak Đoković imao je dosta muka, ali je na kraju uspešno započeo pohod ka novom trofeju na Australijan openu. Najbolji teniser sveta u četiri seta savladao je mladog Hrvata Dina Prižmića (6:2, 6:7, 6:3, 6:4) i plasirao se u narednu rundu! Na… »
Kirjos nabrojao četvoricu koja mogu da pobede Novaka! Sve je čuo i Novak: "Moraću da se uverim svojim očima prvo!"

Kirjos nabrojao četvoricu koja mogu da pobede Novaka! Sve je čuo i Novak: "Moraću da se uverim svojim očima prvo!"

Mondo 14.01.2024
Nik Kirjos je komentarisao meč Novaka Đokovića na Australijan openu. Nik Kirjos je komentarisao meč Novaka Đokovića na Australijan openu. Srpski teniser Novak Đoković startovao je danas pobedom na Australijan openu pošto je posle čak četiri… »
Ovo su kvote da će Novak Đoković osvojiti Australijan open posle prvog kola: Najveći rivali su baš daleko

Ovo su kvote da će Novak Đoković osvojiti Australijan open posle prvog kola: Najveći rivali su baš daleko

Telegraf 14.01.2024
Nole je veliki favorit. Najveći teniser sveta, Novak Đoković prebrodio je prvu prepreku na Australijan openu u vidu Dina Prizmića iz Hrvatske možda nešto teže nego što se očekivalo u četiri seta za četiri sata provedena na terenu. Ipak, Nole je… »
Đoković: Mogao sam da odigram bolje, pohvale za Prižmića

Đoković: Mogao sam da odigram bolje, pohvale za Prižmića

Radio sto plus 14.01.2024
“Veoma dobro sam počeo za jedog 36-godišnjaka, ja sam duplo stariji od njega. Pokušavam da uživam u svakom trenutku na terenu. Mučio sa se u pojedinim trenucima, neverovatno je igrao, imao je odgovor na sve, bio je fizički dobar. Imao sam dobrih… »

Vesti dana »