Povezane vesti

Opljačkan poznati voditelj! Otvorio mejl i ostao bez para na računu: "Ne mislim da sam glup, ali..."

Opljačkan poznati voditelj! Otvorio mejl i ostao bez para na računu: "Ne mislim da sam glup, ali..."

Kurir 14.01.2024
Poznati voditelj Endi Koen progovorio je o prevari čija je žrtva bio, a koja je rezultirala time da su mu lopovi ukrali novac sa računa. Na sreću, on je sada u procesu vraćanja sredstava, ali kako je ispričao, nije mu bilo svejedno zbog svega što… »
Pokraden poznati voditelj Naseo na internet prevaru i ostao bez ogromne količine novca

Pokraden poznati voditelj Naseo na internet prevaru i ostao bez ogromne količine novca

Alo 14.01.2024
Voditelj je u procesu vraćanja ukradenih sredstava, ali celokupno iskustvo ga je duboko potreslo. Voditelj Endi Koen otkrio je kako je nedavno bio žrtva internet prevare u kojoj je pokraden putem mejla. Koen je otkrio da je nesvesno dao sve potrebne… »
Otvorio mejl i ostao bez novca! Poznatom voditelju ukrali pare s računa - Pažljivo, ovo može se dogodi bilo kome!

Otvorio mejl i ostao bez novca! Poznatom voditelju ukrali pare s računa - Pažljivo, ovo može se dogodi bilo kome!

Mondo 14.01.2024
Poznati voditelj Endi Koen ispričao je kao je ostao bez novca na računu nakon što je otvorio mail za koji je mislio da je od banke. Poznati voditelj Endi Koen ispričao je kao je ostao bez novca na računu nakon što je otvorio mail za koji je mislio… »

Vesti dana »