Povezane vesti
Saobraćajka u okolini Žitorađe, vozač imao 3,58 promila alkohola
Politika 14.01.2024
Žitorađa - Nakon što je udario u betonsku ogradu i zid u okolini Žitorađe, prokupačka policija privela je 30-godišnjaka koji je vozio sa neverovatnih 3,58 promila alkohola u organizmu. Osim tog incidenta, policija je iz saobraćaja isključila i… »
Sa 3,58 promila alkohola u krvi za volanom "fijata": Prvo udario u betonsku banderu, a onda i u zid
Radio 021 14.01.2024
Prolicija u Prokuplju podneće prekršajne prijave protiv tridesetogodišnjeg vozača "fijata" koji je vozio sa 3,58 promila alkohola u organizmu. Ovaj vozač je udario u betonsku banderu u okolini Žitorađe, a potom i u betonski zid. Određeno mu je… »
Udario u betonsku banderu pa u zid: Prekršajna prijava protiv vozača u Prokuplju sa 3,58 promila alkohola u krvi
Euronews 14.01.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prokuplju podneće prekršajne prijave protiv tridesetogodišnjeg vozača "fijata" koji je vozio sa 3,58 promila alkohola u organizmu i koji je udario u betonsku banderu u okolini Žitorađe, a potom i u betonski… »
Vesti dana »
Samo što je prošla, stiže nova oluja: Evo kada Srbiju ponovo očekuju kiša, sneg, zahlađenje i olujni vetar
Telegraf pre 21 minutajoš 15 povezanih
Da li VAR ima upotrebu protiv Reala ili samo u njegovu korist? Sramota kako Valverde nije dobio crveni karton.
Telegraf pre 16 minutajoš 15 povezanih
Drugi dan pregovora u Ženevi, Kijev poručuje da neće predati Donbas Rusiji
RTS pre 52 minutajoš 9 povezanih
Takaiči raspustila parlament i dobila sve; Sada najavljuje velike reforme
B92 pre 7 minutajoš 9 povezanih
SAD: Napustićemo Međunarodnu agenciju za energiju ako ne odustane od zelene tranzicije
RTV pre 6 minutajoš 1 povezana



