Povezane vesti

Fudbaleri Reala osvojili Super kup Španije

Radio sto plus 14.01.2024
Trostruki strelac bio je Vinisijus Žunior, koji je golove postigao u sedmom minutu, 10. i 39. minutu iz jedanaesterca. Pogodak za Real postigao je i Rodrigo u 64. minutu, a jedini gol za Barselonu postigao je Robert Levandovski u 33. minutu. Barselona je… »
Real deklasirao Barselonu: Kraljevski klub 13. put u istoriji osvojio Superkup! Vinisijus upisao het-trik

Kurir 14.01.2024
Fudbaleri Reala osvojili su Superkup Španije 13. put u istoriji. Madriđani su u finalu odigranom u Riju savladali Barselonu sa 4:1 (3:1). Tri gola je postigao Vinisijus, a jedan Rodrigo. Gol za Barselonu je postigao Levandovski. Real je već u uvodnim… »