Povezane vesti

Banjalučanka rodila četiri dečaka, peti ih čeka kod kuće; Dodik čestitao

Banjalučanka rodila četiri dečaka, peti ih čeka kod kuće; Dodik čestitao

RTV 15.01.2024
BANJALUKA - Banjalučanka Milana Petrović rodila je četiri dečaka: Mateja, Marka, Luku i ovana, a čestitku je mladim roditeljima uputio predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i poručio da porodica Petrović uvek može da računa na podršku… »
Banjalučanka rodila četiri dečaka, peti ih čeka kod kuće; Dodik čestitao

Banjalučanka rodila četiri dečaka, peti ih čeka kod kuće; Dodik čestitao

Politika 15.01.2024
BANjALUKA – Banjalučanka Milana Petrović rodila je četiri dečaka: Mateja, Marka, Luku i Jovana, a čestitku je mladim roditeljima uputio predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i poručio da porodica Petrović uvek može da računa na podršku… »
(Foto): "Ja sam danas najsrećnija, najponosnija i najbogatija žena" Nemanja i Milena su postali bogatiji za 4 sina, a sada se…

(Foto): "Ja sam danas najsrećnija, najponosnija i najbogatija žena" Nemanja i Milena su postali bogatiji za 4 sina, a sada se…

Blic 14.01.2024
Nemanja i Milana Petrović danas su postali bogatiji za 4 nova člana porodice, a tim povodom oglasila se i ponosna baka emotivnom porukom. Ranka Gaković, majka Milane Petrović objavila je na Fejsbuku zajedničku fotografiju sa kćerkom i emotivnom… »
Najlepše vesti: Banjalučanka na svet donela 4 dečaka, rodili se Matej, Marko, Luka i Jovan

Najlepše vesti: Banjalučanka na svet donela 4 dečaka, rodili se Matej, Marko, Luka i Jovan

Blic 14.01.2024
Banjalučanka je danas na svijet donijela četiri bebe, a njen porođaj obavljen je u Sloveniji. Kako je Nezavisnim novinama, hrabra majka na svet je danas donela četiri dječaka, a sve bebe i majka su dobro, prenosi Srpskainfo. - Budući da je situacija… »
(Foto): "Slava Bogu, Svetom Vasiliju i mojoj ženi" Ovo je par iz Banjaluke koji je danas postao bogatiji za 4 sina

(Foto): "Slava Bogu, Svetom Vasiliju i mojoj ženi" Ovo je par iz Banjaluke koji je danas postao bogatiji za 4 sina

Blic 14.01.2024
Nemanja i Milana Petrović iz Banjaluke danas su postali bogatiji za četiri nova člana porodice, a ponosni otac je porukom na društvenim mrežama rekao sve. Naime, Milana je danas na svet donela četiri dečaka kojima su dali ime Matej, Marko, Luka i… »

Vesti dana »