Povezane vesti

Brutalno suočavanje Janjuša i Aneli! Zauvek je otpisao pred celom Elitom i ponizio: "Ti si takvo..."

Brutalno suočavanje Janjuša i Aneli! Zauvek je otpisao pred celom Elitom i ponizio: "Ti si takvo..."

Kurir 15.01.2024
Odnos Marka Janjuševića Janjuša i Aneli Ahmić po njegovom povratku u "Elitu" iz dana u dan sve više je burniji. Janjuš je sada ustao za crnim stolom i pred svima ju je urnisao. - Po povratku Janjuševom, sve vam je jasno. Janjuše, izvini sada, da… »
Aneli Ahmić se odrekla Janjuša! Pred svima završila sa njim pa šokirala: Simpatisali smo se, rekla sam da me čeka...

Aneli Ahmić se odrekla Janjuša! Pred svima završila sa njim pa šokirala: Simpatisali smo se, rekla sam da me čeka...

Kurir 15.01.2024
Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš prvi put od njegovog ulaska u rijaliti brutalno su se suočili pred svima. Janjuš joj je sasuo sve u lice, a onda je ustala ona i pred svima poručila da se odriče Janjuša. - Danas je komentarisao da je Maja… »
"Dopisivao se sa majkom taj dan..." Janjuš do detalja ispričao šta se dešavalo kada je saznao za bratovu smrt

"Dopisivao se sa majkom taj dan..." Janjuš do detalja ispričao šta se dešavalo kada je saznao za bratovu smrt

Kurir 15.01.2024
Marko Janjušević Janjuš nedavno se vratio u rijaliti " Elita", nakon što je izašao iz istog zbog samoubistva brata Mihaila. Janjuš je sad otkrio šta se sve dešavalo kad je saznao za tragediju. - Šta će, kukavica, tako mu je naišlo... Zamislite… »
"Gurali su mi Nešto u usta da se smirim": Janjuš otkrio šta se sve dešavalo kad je saznao da mu se brat ubio: "Zamislite…

"Gurali su mi Nešto u usta da se smirim": Janjuš otkrio šta se sve dešavalo kad je saznao da mu se brat ubio: "Zamislite…

Blic 15.01.2024
Marko Janjušević Janjuš nedavno se vratio u rijaliti "Elita", nakon što je izašao iz istog zbog samoubistva brata Mihaila. Janjuš je sad otkrio šta se sve dešavalo kad je saznao za tragediju. - Šta će, kukavica, tako mu je naišlo... Zamislite… »
Anelina majka otkrila sve o alenu! Janjuš ovo hitno mora da čuje, otkrila se prava istina

Anelina majka otkrila sve o alenu! Janjuš ovo hitno mora da čuje, otkrila se prava istina

Kurir 15.01.2024
Od Nove godine i ulaska roditelja u Elitu svima je veoma emotivan susret bio susret Aneli Ahmić i njene majke. Naime, Aneli je potrčala tom prilikom majci u zagljaj, a posle su i obavile razgovor. Nakon toga mnogi su optužili Aneli da je pomenula… »
Unapred dogovorena šifra: Iznete šokantne stvari na račun Aneli Ahmić, umešani ljudi iz spoljnog sveta, nastaće opšti…

Unapred dogovorena šifra: Iznete šokantne stvari na račun Aneli Ahmić, umešani ljudi iz spoljnog sveta, nastaće opšti…

Alo 15.01.2024
Dosta se spekulisalo o ovom razgovoru i šta se tu zapravo dešavalo. Bura oko razgovora Aneli Ahmić i njene majke, koji se desio na dan Nove godine, ne stišava se i dalje, a tom prilikom je spomenut i izvesni Alen. Anelina majka se sada oglasila i… »
"Muči me to, dobro sam i živ": Janjuš slomljen, poverio se Matoroj sa knedlom u grlu: "Proći će"

"Muči me to, dobro sam i živ": Janjuš slomljen, poverio se Matoroj sa knedlom u grlu: "Proći će"

Blic 15.01.2024
Marko Janjušević Janjuš vratio se u "Elitu" dve nedelje nakon što je sahranio brata Mihaila, koji je oduzeo sebi život u 27. godini. On je nakon porodične tragedije smogao snage da se vrati u rijaliti, a cimeri pokušavaju na sve načine da mu… »
Janjuš usred tragedije doživeo incident sa taksistom: "Bio sam sa Krunom, i na svu muku on mi priča o tome"

Janjuš usred tragedije doživeo incident sa taksistom: "Bio sam sa Krunom, i na svu muku on mi priča o tome"

Blic 15.01.2024
Marko Janjušević Janjuš pre nekoliko dana se vratio u "Elitu" koju je napustio nakon što mu je saopšteno za smrt brata. Janjuš je, naime, cimerima odmah ispričao za tragediju koja mu se dogodila, a onda nešto kasnije otkrio i da je imao incident… »
"Ne želim da je spomenem" Janjuš otkrio u kakvom je odnosu sa bivšom ženom Enom: S tom ženom...

"Ne želim da je spomenem" Janjuš otkrio u kakvom je odnosu sa bivšom ženom Enom: S tom ženom...

Kurir 15.01.2024
Marko Janjušević Janjuš, koji se posle tragedije, vratio u Šimanovce, otkrio u kakvom je odnosu sa Enom, bivšom suprugom. - Šta će, ispoštovala sahranu i to je to. Nemamo ni odnos više, osim oko Krune. Ne želim da je spominjem, niti treba! Ja sa… »
Janjuš usred tragedije doživeo incident sa taksistom! Morao je da reaguje, ona je bila sa njim sve vreme: Na svu muku, on…

Janjuš usred tragedije doživeo incident sa taksistom! Morao je da reaguje, ona je bila sa njim sve vreme: Na svu muku, on…

Kurir 15.01.2024
Rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš vratio se u Elitu pre nekoliko dana, nakon što je imanje napustio zbog porodične tragedije u kojoj je izgubio rođenog brata. Janjuš je prvog dana po povratku bio slomljen, a već drugi dan ušao je u… »
Zbog ovoga maja ne može da prežali janjuševog brata Otkriveno u kakvom su odnosu bili, dokaz isplivao u javnost!

Zbog ovoga maja ne može da prežali janjuševog brata Otkriveno u kakvom su odnosu bili, dokaz isplivao u javnost!

Alo 15.01.2024
Za ovo je malo ko znao. Rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš vratio se u Elitu pre nekoliko dana i tom prilikom otkrio cimerima šta se desilo i zbog čega je napustio imanje. Svi učesnici su bili u neverici, ali svi su primetili koliko je tužna… »
Ne želi ime da joj spomene: Janjuš ne zna koliko mu bivša žena ima godina: "Ona ovo ionako ne gleda", izričit je da je ona…

Ne želi ime da joj spomene: Janjuš ne zna koliko mu bivša žena ima godina: "Ona ovo ionako ne gleda", izričit je da je ona…

Blic 15.01.2024
Marko Janjušević Janjuš sinoć je u rijalitiju "Elita" otkrio u kakvom je odnosu sa Enom, bivšom suprugom. - Šta će, ispoštovala sahranu i to je to. Nemamo ni odnos više, osim oko Krune. Ne želim da je spominjem, niti treba! Ja sa tom ženom… »
Janjuš imao incident u jeku tragedije Na ovo je morao da reaguje, a ona je bila sa njim sve vreme!

Janjuš imao incident u jeku tragedije Na ovo je morao da reaguje, a ona je bila sa njim sve vreme!

Alo 15.01.2024
U tom trenutku sa njim je bila ćerka Kruna. Rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš vratio se u Elitu pre nekoliko dana, nakon što je imanje napustio zbog porodične tragedije u kojoj je izgubio rođenog brata. Janjuš je prvog dana po povratku bio… »
Janjuš priznao šta se dešava sa Enom: Bivša žena mu je došla na sahranu brata: "Ne želim ni da je spomenem! Nikakav…

Janjuš priznao šta se dešava sa Enom: Bivša žena mu je došla na sahranu brata: "Ne želim ni da je spomenem! Nikakav…

Blic 14.01.2024
Marko Janjušević Janjuš je u rijalitiju "Elita" otkrio u kakvom je odnosu sa Enom, bivšom suprugom. On se, nakon samoubistva brata Mihaila, vratio u rijaliti, gde ga opseda Aneli Ahmić, što mu zadaje glavobolje. - Šta ti žena kaže? - pitala ga je… »

Vesti dana »