Povezane vesti

"Patim od boleština, odrađujem zadnje dane": Bora Čorba otkrio kako se oseća, progovorio i o starosti: "Ljude držim na…

"Patim od boleština, odrađujem zadnje dane": Bora Čorba otkrio kako se oseća, progovorio i o starosti: "Ljude držim na…

Blic 15.01.2024
Frontmen grupe "Riblja Čorba", Bora Đorđević (71) otvorio je dušu o svojoj najvećoj ljubavi, supruzi Dubravki, koja je 28 godina mlađa od njega i koja mu je najveća podrška. Čuveni muzičar Bora Đorđević pokazao je pred kamerama novu… »
"Patim od raznih boleština dok zadnje dane odrađujem" Bora Čorba otkrio kako se oseća, progovorio i o starosti

"Patim od raznih boleština dok zadnje dane odrađujem" Bora Čorba otkrio kako se oseća, progovorio i o starosti

Kurir 15.01.2024
Frontmen grupe "Riblja Čorba" Bora Đorđević (71), koji je zbog bolesti otkazao nastupe za Novu godinu, u emisiji na RTS kod Mire Adanji Polak otvorio je dušu o supruzi Dubravki koja je 28 godina mlađa od nje i koja je njegova najveća podrška. -… »
Bora Đorđević tetovirao 28 godina mlađu suprugu preko cele ruke: To je bilo dok me slušala zaneseno... (foto)

Bora Đorđević tetovirao 28 godina mlađu suprugu preko cele ruke: To je bilo dok me slušala zaneseno... (foto)

Kurir 15.01.2024
Bora Đorđević (71) pokazao je pred kamerama novu tetovažu, koju je uradio iz ljubavi prema 28 godina mlađoj supruzi Dubravki. - Da vam pokažem. To je Dubravka. Ona je uvek tu, prisutna - istakao je on, pa pokazao kako crtež na njegovoj ruci… »
Bora Đorđević tetovirao 28 godina mlađu suprugu preko cele ruke: "To je slika kad me je još slušala zaneseno" (foto)

Bora Đorđević tetovirao 28 godina mlađu suprugu preko cele ruke: "To je slika kad me je još slušala zaneseno" (foto)

Blic 15.01.2024
Čuveni muzičar Bora Đorđević (71) pokazao je pred kamerama novu tetovažu, koju je uradio iz ljubavi prema 28 godina mlađoj supruzi Dubravki. - Da vam pokažem... To je Dubravka. Ona je uvek tu, prisutna - istakao je on, pa pokazao kako crtež na… »

Vesti dana »