Povezane vesti
Ko živi na banovom brdu, neka se u narednih 7 dana naoruža strpljenjem! Zbog radova u Požeškoj, GSP će odsad ići ovako!
Kurir 15.01.2024
JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” će izvoditi najavljene hitne radove od ponedeljka, 15. januara, od 9 časova (trebalo bi da radovi traju oko sedam dana) u Požeškoj ulici, na delu od Ulice Milosava Vlajića do Ulice Petra Mećave, usled… »
Izmena trase GSP linija zbog radova u Požeškoj ulici narednih sedam dana
Blic 15.01.2024
Požeška ulica biće zatvorena na delu od Ulice Milosava Vlajića do Ulice Petra Mećave zbog radova koje će Beogradski vodovod i kanalizacija početi da izvodi danas u 9 sati narednih sedam dana, pa će trase gradskog prevoza biti izmenjene. Kako je… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana