Povezane vesti

"Prestali su da mi rade pojedini delovi... Nisam odmah reagovao, opustio sam se": Bora Čorba o narušenom zdravlju i supruzi…

"Prestali su da mi rade pojedini delovi... Nisam odmah reagovao, opustio sam se": Bora Čorba o narušenom zdravlju i supruzi…

Blic 15.01.2024
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja Čorba", priznaje da mu je supruga Dubravka, koja je 28 godina mlađa od njega, velika podrška u životu i da se prvenstveno zbog sebe, ali i zbog nje trudi da bude dobro. - Verovatno bih se ugasio negde usput da… »
„Patim od raznih boleština, odrađujem stare dane“: Bora Čorba otkrio kako se oseća, progovorio o starosti i najvećoj…

„Patim od raznih boleština, odrađujem stare dane“: Bora Čorba otkrio kako se oseća, progovorio o starosti i najvećoj…

Nova 15.01.2024
Frontmen grupe "Riblja Čorba", Bora Đorđević govorio je o svojoj najvećoj ljubavi, supruzi Dubravki koja je 28 godina mlađa od nje i koja je njegova najveća podrška, kao i o zdravstvenim problemima sa kojima se suočio. Čuveni muzičar Bora… »
"Patim od raznih boleština, samo životarim" - Bora Čorba otkrio kako se oseća i otvorio dušu u 28 godina mlađoj supruzi!

"Patim od raznih boleština, samo životarim" - Bora Čorba otkrio kako se oseća i otvorio dušu u 28 godina mlađoj supruzi!

Mondo 15.01.2024
Bora Đorđević otvorio je dušu o supruzi Dubravki i progovorio o svom zdravstvenom stanju. Bora Đorđević otvorio je dušu o supruzi Dubravki i progovorio o svom zdravstvenom stanju. Frontmen grupe "Riblja Čorba" Bora Đorđević (71), koji je zbog… »

Vesti dana »