Povezane vesti
JP “Putevi Srbije” poziva na oprez zbog najavljenih padavina
IndeksOnline 15.01.2024
BEOGRAD – Javno preduzeće “Putevi Srbije” apeluje na vozače da budu posebno oprezni i da prilagode brzinu kretanja uslovima na putu, jer se, prema upozorenju Republičkog hidrometeorološkog zavoda, kiša koja se sa severa i zapada Srbije širi ka ostalim… »
Apel vozačima da budu oprezni zbog vremenskih uslova
Pirotske vesti 15.01.2024
JP „Putevi Srbije” apeluje na sve učesnike u saobraćaju da posebno budu oprezni, poštuju ograničenja brzine i prilagode brzinu kretanja uslovima na putu, s obzirom da se prema najavi Hidrometereološkog zavoda u večernjim satima očekuju snežne padavine… »
Vesti dana »

Ubistvo Čarlija Kirka: Osumnjičeni ima 22 godine i priznao je ocu šta je uradio, tvrde američki mediji
BBC News pre 48 minutajoš 30 povezanih

Osim grejanja i vode, Borani će više plaćati i odvoženje smeća i pogrebne usluge
Ist media pre 2 satajoš 20 povezanih

Protest zborova Novog Sada ispred zgrade pravosudnih organa povodom saslušanja policajca
N1 Info pre 43 minutajoš 16 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo vreme sa sunčanim intervalima i kratkotrajnom kišom u brdsko-planinskim predelima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 34 povezane