Povezane vesti
Oglasila se Evropska komisija: Naš predlog za pasoše Srba sa KiM sada razmatraju EP i Savet EU
Nova 15.01.2024
Portparolka Evropske komisije za unutrašnje poslove Anita Hiper izjavila je večeras da će predlog Evropske komisije da se Srbima na Kosovu i Metohiji, koji imaju srpske pasoše omogući da putuju u EU bez viza, "dopuniti stupanje na snagu bezviznog režima… »
Evropska komisija: Naš predlog za pasoše Srba sa KiM sada razmatraju EP i Savet EU
RTV 15.01.2024
BRISEL - Portparolka Evropske komisije za unutrašnje poslove Anita Hiper izjavila je večeras da će predlog Evropske komisije da se Srbima na Kosovu i Metohiji, koji imaju srpske pasoše omogući da putuju u EU bez viza, "dopuniti stupanje na snagu… »
Vesti dana »

"To je Putinova zamka!" Visoka zvaničnica EU urgira protiv razmene teritorija, ali - Tramp je već pokrenuo mašineriju
Alo pre 25 minutajoš 22 povezane

Izrael Kac odobrio planove idf-a za preuzimanje grada gaze: "Ako se Hamas ne preda, pretvorićemo ga u ruševine"
Blic pre 5 minutajoš 17 povezanih

Više nema sumnje: Evo gde Nemanja Matić nastavlja karijeru! Nikola Jović nakon slovenije: „Igrati sa Jokićem je lako – Sigurno da sam bio dodatno motivisan!“
Hot sport pre 45 minutajoš 14 povezanih