Povezane vesti

Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO, ne razumem insistiranje Evropske unije

Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO, ne razumem insistiranje Evropske unije

Politika 16.01.2024
Nekadašnji ambasador OEBS-a Vilijam Voker rekao je da ne podržava stvaranje Zajednice srpskih opština ocenjujući da bi takvo rešenje još više podelilo i udaljilo srpsku i albansku zajednicu na Kosmetu, prenosi Gazeta 10. Voker je u ontervjuu za… »
"Ne razumem insistiranje EU": Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

"Ne razumem insistiranje EU": Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

Blic 16.01.2024
Nekadašnji ambasador OEBS Vilijam Voker rekao je da ne podržava formiranje Zajednice srpskih opština (ZSO), ocenjujući da bi takvo rešenje još više podelilo i udaljilo srpsku i albansku zajednicu na Kosovu, prenosi Gazeta 10. Voker je u intervjuu… »
Doliva ulje na vatru Voker: Ne podržavam formiranje Zajednice srpskih opština, ne razumem insistiranje EU na tom pitanju!

Doliva ulje na vatru Voker: Ne podržavam formiranje Zajednice srpskih opština, ne razumem insistiranje EU na tom pitanju!

Kurir 16.01.2024
Nekadašnji ambasador Oebsa Vilijam Voker rekao je da ne podržava stvaranje Zajednice srpskih opština ocenjujući da bi takvo rešenje još više podelilo i udaljilo srpsku i albansku zajednicu na KiM, prenosi Gazeta 10. Voker je u intervjuu za ovaj TV… »
Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

Insajder 16.01.2024
Nekadašnji ambasador OEBS-a Vilijam Voker rekao je da ne podržava stvaranje Zajednice srpskih opština ocenjujući da bi takvo rešenje još više podelilo i udaljilo srpsku i albansku zajednicu na Kosovu. Voker je za prištinske medije rekao da ljudi… »
Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

N1 Info 16.01.2024
Nekadašnji ambasador OEBS-a Vilijam Voker rekao je da ne podržava stvaranje Zajednice srpskih opština ocenjujući da bi takvo rešenje još više podelilo i udaljilo srpsku i albansku zajednicu na Kosovu. Voker je za prištinske medije rekao da ljudi… »
Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO

Beta 16.01.2024
Nekadašnji ambasador OEBS-a Vilijam Voker rekao je da ne podržava stvaranje Zajednice srpskih opština ocenjujući da bi takvo rešenje još više podelilo i udaljilo srpsku i albansku zajednicu na Kosovu. Voker je za prištinske medije rekao da ljudi… »
Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO, ne razumem insistiranje EU na ovom pitanju

Vilijam Voker: Protiv sam formiranja ZSO, ne razumem insistiranje EU na ovom pitanju

Danas 16.01.2024
Nekadašnji ambasador Oebsa Vilijam Voker rekao je da ne podržava stvaranje Zajednice srpskih opština ocenjujući da bi takvo rešenje još više podelilo i udaljilo srpsku i albansku zajednicu na Kosovu, piše Kosovo online prenoseći Gazetu 10. Voker… »

Vesti dana »