Povezane vesti
Vodeća investiciona banka se opredelila: Tržište broj jedan im je Indija – da li će se investitori vraćati u Kinu?
EurActiv 16.01.2024
Izbor godine za omiljeno tržište jedne od najvećih investicionih banaka JPMorgan je Indija. Indija je JPMorganov najbolji izbor u Aziji i jedno od njegovih omiljenih tržišta na globalnom nivou, rekao je za CNBC strateg za azijski kapital investicione… »
Vodeća svetska banka: "Indija je broj 1 tržište u Aziji, investitori zaobilaze Kinu ove godine"
Telegraf 16.01.2024
Kompanije koje već imaju bazu u Indiji proširuju svoje proizvodne kapacitete, a stižu i nove investicije. Ako pitate lidere američke investicione banke DžejPi Morgan Čejs - njihov primarni izbor u Aziji je Indija; ujedno, ova država je i jedno od njenih… »
Vesti dana »
"Da, imam neke kontroverzne ljude" Tramp tvrdi da je Putin prihvatio poziv da uđe u "Odbor za mir", ruski predsednik kaže da će tek da odluči
Blic pre 5 satijoš 3 povezane
Novak odmah pokazao senzaciji ko je najbolji ikad: Brejk ko od šale, igra u jakom ritmu
Nova pre 8 minutajoš 5 povezanih





