Povezane vesti

Ređaju se pojačanja u Humskoj - Partizan doveo i golmana!

Ređaju se pojačanja u Humskoj - Partizan doveo i golmana!

Sportske.net 16.01.2024
Posle izlaznih transfera štopera Mihajla Ilića u Bolonju i veziste Kristijana Belića u AZ Alkmar, u Partizanu su sada maksimalni fokus stavili na jačanje tima. Danas je prvo zimsko pojačanje i ozvaničeno, to je 19-godišnji defanzivac Nikola… »
Nikola Miličić zvanično u Partizanu, potpisao ugovor do 2028. godine

Nikola Miličić zvanično u Partizanu, potpisao ugovor do 2028. godine

Politika 16.01.2024
Mladi srpski fudbaler Nikola Miličić zvanično je danas predstavljen kao novi igrač Partizana. Miličić dolazi u Beograd iz kragujevačkog Radničkog za koji je odigrao 33 meča, a ugovor sa Partizanom je potpisan na četiri godine. „Mislim da je… »
Miličić u Partizanu: Ovo je moj najveći uspeh u karijeri

Miličić u Partizanu: Ovo je moj najveći uspeh u karijeri

Sportski žurnal 16.01.2024
Mladi štoper potpisao ugovor do 2028. godine. Mladi srpski fudbaler Nikola Miličić zvanično je danas predstavljen kao novi igrač Partizana. Miličić dolazi u Beograd iz kragujevačkog Radničkog za koji je odigrao 33 meča, a ugovor sa Partizanom je… »
Partizan ima štopera za budućnost, Miličić do 2028. godine

Partizan ima štopera za budućnost, Miličić do 2028. godine

Sport klub 16.01.2024
Mladi srpski fudbaler Nikola Miličić zvanično je predstavljen kao novi igrač Partizana. Miličić dolazi u Beograd iz kragujevačkog Radničkog za koji je odigrao 33 meča, a ugovor sa Partizanom je potpisan na četiri godine. U crno-belom dresu će… »
Posle rasprodaje - stiglo pojačanje! Partizan doveo "prvu lastu" za proleće, štoper iz Kragujevca!

Posle rasprodaje - stiglo pojačanje! Partizan doveo "prvu lastu" za proleće, štoper iz Kragujevca!

Mondo 16.01.2024
Partizan je promovisao prvo pojačanje za prolećni deo sezone. Partizan je promovisao prvo pojačanje za prolećni deo sezone. Nakon odlazaka Mihajla Ilića, Kristijana Belića i najverovatnije Mateusa Saldanje, Partizan je doveo prvo pojačanje u… »
Prvo pojačanje zvanično u Humskoj: "Moj najveći uspeh u karijeri"

Prvo pojačanje zvanično u Humskoj: "Moj najveći uspeh u karijeri"

Sportske.net 16.01.2024
Mladi fudbaler Nikola Miličić je zvanično prvo pojačanje Partizana u zimskom prelaznom roku. Miličić ima 19 godina i dolazi iz kragujevačkog Radničkog za koji je odigrao 33 meča. Ugovor sa Partizanom je potpisan na četiri godine. "Mislim da je… »
Partizan doveo defanzivca: Crno-beli našli zamenu za Mihajla Ilića

Partizan doveo defanzivca: Crno-beli našli zamenu za Mihajla Ilića

Večernje novosti 16.01.2024
PARTIZAN je brzo reagovao i pronašao zamenu za Mihajla Ilića. Novi fudbaler crno-belih postao je Nikola Miličić koji je u Humsku stigao iz kragujevačkog Radničkog. FOTO: FK Partizan Klub sa "Čika Dača" će, ukoliko se ostvare bonusi, zaraditi… »
Crno-bela tradicija: Dobra kupovina na srpskoj pijaci

Crno-bela tradicija: Dobra kupovina na srpskoj pijaci

Sportski žurnal 16.01.2024
Mladi štoper Kragujevčana je treća superligaška akvizicija Partizana u tekućoj sezoni. Posle odlaska Mihajla Ilić i Kristijana Belića, Partizan je angažovao prvog novajliju. Naime, Nikola Miličić, štoper Radničkog 1923, zvanično je novi… »

Vesti dana »