Povezane vesti
Učenici hteli da uvedu šerijat u svojoj školi u Nemačkoj
N1 Info 16.01.2024
Strogo odvajanje devojčica i dečaka, obavezne marame… Četvorica srednjoškolaca hteli su da uvedu stroga šerijatska pravila u svojoj školi u Nemačkoj. Policija istražuje slučaj. Četvorica učenika muslimanske veroispovesti pozvali su na uvođenje strogih… »
Učenici u nemačkoj hteli da uvedu šerijat u škole Njih četvoro iznelo neverovatne zahteve
Kurir 16.01.2024
Strogo odvajanje devojčica i dečaka, obvezne marame za devojčice i devojke… Četvorica srednjoškolaca zahtevala su uvođenje strogih šerijatskih pravila u njihovoj školi u Nemačkoj. Policija istražuje slučaj. Četvorica učenika muslimanske veroispovesti… »
Učenici hteli da uvedu šerijat u školi u Nemačkoj: Tražili da se nastava striktno razdvoji po polovima
Euronews 16.01.2024
Četvorica učenika muslimanske veroispovesti pozvali su na uvođenje strogih islamskih pravila u svojoj srednjoj školi "Nordštat" u Nojsu, gradu u nemačkoj pokrajini Severna Rajna Vestfalija. Kako prenosi Dojče vele, učenici starosti 17, 19 i dvojica od 18… »
Vesti dana »
Meštani Pasjače traže asfalt, prostor za okupljanje i zamenu dotrajalih bandera
Gradski portal 018 pre 1 satjoš 1 povezana
Pavlović (NPS): Predlog o bezbednosnom sistemu povučen zbog sukoba u SNS
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Za drugi upisni rok na Univerzitetu u Nišu 1.619 slobodnih mesta. Najviše na Elektronskom, GAF popunjen
Gradski portal 018 pre 1 satjoš 1 povezana





