Povezane vesti

Udruženje preduzetnika i privrednika: Uključiti studente u program Moja prva plata

Udruženje preduzetnika i privrednika: Uključiti studente u program Moja prva plata

Biznis.rs 16.01.2024
upućen predlog ministarstvu za rad. Udruženje Zaštitnik preduzetnika i privrednika Srbije saopštilo je u utorak da je poslalo predlog Ministarstvu za rad da se učešće u programu Moja prva plata omogući i studentima, u cilju unapređenja… »
Da li će moći i studenti u Srbiji do posla i plate bez dana iskustva? Rade tek kad napune 29 godina

Da li će moći i studenti u Srbiji do posla i plate bez dana iskustva? Rade tek kad napune 29 godina

Blic 16.01.2024
Udruženje "Zaštitnik preduzetnika i privrednika Srbije" predlaže da se učešće u programu Moja prva plata omogući i studentima, jer je cilj programa unapređenje zapošljavanja. Kako je saopštilo Udruženje koje je predlog poslalo Ministarstvu za… »
Zašto studenti ne mogu da dobiju „Moju prvu platu“?

Zašto studenti ne mogu da dobiju „Moju prvu platu“?

Nova ekonomija 16.01.2024
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja bi trebalo da učešće u programu „Moja prva plata“ omogući i studentima, koji su po definiciji završili srednju školu, ocenilo je Udruženje „Zaštitnik preduzetnika i… »
Udruženje preduzetnika i privrednika: Uključiti studente u program „Moja prva plata“

Udruženje preduzetnika i privrednika: Uključiti studente u program „Moja prva plata“

Danas 16.01.2024
Udruženje Zaštitnik preduzetnika i privrednika Srbije saopštilo je danas da je poslalo predlog Ministarstvu za rad da se učešće u programu „Moja prva plata“ omogući i studentima, u cilju unapređenja zapošljivosti. U saopštenju je navedeno da… »

Vesti dana »