Povezane vesti
Dodik 'spreman za Schmidtov dan D'
Slobodna Evropa 16.01.2024
Predsjednik bosanskohercegovačkog entiteta Republike Srpske Milorad Dodik je rekao u utorak da će preduzeti "određene korake" ako visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Christian Schmidt nametne "tehničke izmjene" Izbornog zakona BiH, te da je "spreman… »
Šmit: Ove sedmice 'dan D' za izmene Izbornog zakona BiH
Beta 16.01.2024
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit je izjavio da će ove sedmice okupiti politički lideri u BiH da još jednom pokušaju da se dogovore o "tehničkim izmenama" Izbornog zakona BiH, nazvavši taj dan "danom D". Šmit je naveo da će on intervenisati ako… »
Šmit: Ove sedmice "dan D“ za izmene Izbornog zakona BiH; Dodik: Spreman sam
Insajder 16.01.2024
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit je u utorak 16. januar izjavio da će ove sedmice okupiti politički lideri u BiH da još jednom pokušaju da se dogovore o "tehničkim izmenama" Izbornog zakona BiH, nazvavši taj dan "danom D". Šmit je naveo da će on… »
Dodik: Spremni smo za taj "dan d" o kojem Šmit priča; Ako nastave s rasturanjem Dejtona dobiće samostalnu Srpsku
Pravda 16.01.2024
Odluku o svim procesima i daljim kretanjima BiH mogu doneti samo izabrani predstavnici naroda, koji za tako nešto imaju legitimitet, rekao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. - Problem koji imamo i koji traje još od konstituisanja vlasti je taj… »
Vesti dana »
Ko je bio Ali Laridžani? Jedna od ključnih ličnosti iranskog režima
Večernje novosti pre 28 minutajoš 27 povezanih
Prestanak padavina, uz jak vetar: Kakvo nas vreme očekuje do kraja nedelje
N1 Info pre 2 satajoš 21 povezana
Iran nastavio napade na Izrael i zemlje Zaliva zbog ubistva najvišeg vojnog zvaničnika Laridžanija
Beta pre 1 satjoš 15 povezanih






