Povezane vesti

Đerona: Izvinjavam se navijačima u Srbiji

Đerona: Izvinjavam se navijačima u Srbiji

Sportski žurnal 16.01.2024
Selektor Srbije istakao da je meč sa Crnom Gorom izgubljen prvog dana šampionata. Selektor reprezentacije Srbije Toni Đerona rekao je posle eliminacije sa Evropskog prvenstva da je ovo težak dan za navijače u Srbiji i uputio im zbog toga javno… »
Đerona nakon eliminacije Srbije sa EP: Mi smo meč protiv Crne Gore izgubili protiv Islanda!

Đerona nakon eliminacije Srbije sa EP: Mi smo meč protiv Crne Gore izgubili protiv Islanda!

Kurir 16.01.2024
Na poslednjem meču grupe C preliminarne faze Evropskog prvenstva u Nemačkoj, muška rukometna reprezentacija Srbije doživela je poraz u poslednjim sekundama od Crne Gore 29:30 (14:15). Tako su Orlovi uprkos hrabroj igri i želji, posle dva poraza golom… »
Đerona posle eliminacije Srbije: "Protiv Islanda nam je ubačen 'virus' "

Đerona posle eliminacije Srbije: "Protiv Islanda nam je ubačen 'virus' "

Sportske.net 16.01.2024
Rukometaši Srbije su poraženi od Crne Gore 15:14 u trećem i poslednjem meču grupne faze Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Ovim neuspehom protiv "Đetića" je naša selekcija izgubila priliku da se nada prolasku u dalju fazu. Selektor Toni Đerona je… »
Srbijo, izvini! Došao da spasi naš rukomet, doživeo brodolom: Ubacili su nam virus u glavu!

Srbijo, izvini! Došao da spasi naš rukomet, doživeo brodolom: Ubacili su nam virus u glavu!

Mondo 16.01.2024
Selektor Srbije Toni Đerona preuzeo je odgovornost za poraz "orlova" u meču sa Crnom Gorom. Selektor Srbije Toni Đerona preuzeo je odgovornost za poraz "orlova" u meču sa Crnom Gorom. Srbija je doživela brodolom i debakl na Evropskom prvenstvu u… »
Đerona: Mi smo ovu utakmicu izgubili posle Islanda

Đerona: Mi smo ovu utakmicu izgubili posle Islanda

Sport klub 16.01.2024
Srbija je doživela poraz u poslednjem kolu prve faze Evropskog prvenstva protiv Crne Gore i time završila takmičenje, a samim tim izgubila sve šanse za plasman na Olimpijske igre. Selektor Toni Đerona priznaje da ekipa nije bila psihološki spremna… »

Vesti dana »