Povezane vesti

"Moji roditelji su u braku 30 godina, mnogo se vole, ali ne žive zajedno" Brenina snajka šokirala detaljima iz privatnog…

"Moji roditelji su u braku 30 godina, mnogo se vole, ali ne žive zajedno" Brenina snajka šokirala detaljima iz privatnog…

Kurir 17.01.2024
Pevačica Lena Čolak otkrila je detalje iz privatnog života za koje javnost do sada nije znala. Naime, Lena je prizala da njeni roditelji trenutno ne žive zajedno, ali da se neizmerno vole. - Starija sestra Jana je nakon fakulteta otišla u Ameriku… »
„Moji roditelji ne žive zajedno, ali su u braku i mnogo se vole“

„Moji roditelji ne žive zajedno, ali su u braku i mnogo se vole“

Nova 17.01.2024
Lena Čolak otkriva da svi članovi porodice žive rastavljeni, ali se neizmerno vole. Pevačica Lena Čolak je bila gošća emisije „ Ispovest“ autora i voditelja Nemanje Vasiljevića, u kojoj je posle pet godina profesionalnog bavljenja javnim… »
Lena Čolak uhvatila dečka u prevari, pa ostala s njom da pije viski! "Zovem ga u klubu i vidim da vraća telefon u džep"

Lena Čolak uhvatila dečka u prevari, pa ostala s njom da pije viski! "Zovem ga u klubu i vidim da vraća telefon u džep"

Mondo 17.01.2024
Pevačica Lena Čolak otkrila je detalje iz privatnog života za koje javnost do sada nije znala. Pevačica Lena Čolak otkrila je detalje iz privatnog života za koje javnost do sada nije znala. Pevačica Lena Čolak progovorila je o bivšem dečku koji… »
Našu pevačicu prevario dečko, zbog njega završila kod psihologa Sada otkrila nepoznate detalje: "Bolelo me je celo telo…

Našu pevačicu prevario dečko, zbog njega završila kod psihologa Sada otkrila nepoznate detalje: "Bolelo me je celo telo…

Blic 17.01.2024
Pevačica Lena Čolak otkrila je detalje iz privatnog života za koje javnost do sada nije znala. Naime, pevačica je progovorila o bivšem dečku koji ju je prevario i zbog kog je završila kod psihologa. - Imala sam razna što se tiče ljubavi, imala i… »
Lena Čolak zbog dečka završila kod psihologa! Prevario je na njene oči: Bolelo me celo telo, ništa nije pomoglo

Lena Čolak zbog dečka završila kod psihologa! Prevario je na njene oči: Bolelo me celo telo, ništa nije pomoglo

Kurir 17.01.2024
Pevačica Lena Čolak otkrila je detalje iz privatnog života za koje javnost do sada nije znala. Naime, pevačica je progovorila o bivšem dečku koji ju je prevario i zbog kog je završila kod psihologa. - Imala sam razna što se tiče ljubavi, imala i… »

Vesti dana »